Zawieszka szumiący Królik

 •     Producent: Whisbear
 • 89,99 zł

  cena produktu z VAT
  dostepność: Na zamówienie

Szumiący Królik- pomaga od pierwszego dnia życia dziecka

Szumiący Królik to bezpiecznie zaprojektowana zabawka, która może towarzyszyć dzieciom od pierwszych dni ich życia. Ze względu na niewielki rozmiar przytulanki oraz dołączony do niej funkcjonalny klips, możesz zabrać ją w każdą podróż. Wisząc na z obręczy wózka lub fotelika samochodowego, uspokaja Maluszka, dając mu poczucie bezpieczeństwa.

Wewnątrz Szumiącego Królika znajduje się urządzenie, które przez 40 minut emituje przyjemny dla dziecka różowy szum. Ten rodzaj szumu przypomina Maluszkowi dźwięki z brzucha mamy. Różowy szum zabawek Whisbear koi płacz, uspokaja i ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom.

Dzięki funkcji „Soft Start/Soft Stop”, szum włącza i wyłącza się stopniowo. Głośność szumu można ustawiać, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb dziecka.

Funkcjonalny klips dołączony do przytulanki i jej niewielki rozmiar sprawiają, że Szumiący Królik jest idealnym kompanem każdej podróży. Można go zabrać ze sobą wszędzie, bez obawy, że się zgubi. Taka zabawka zostanie z Maluszkiem na lata.

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.Zabawki i urządzenia elektroniczne WHISBEAR badane i certyfikowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym Europejskim i USA. Badania prowadzone są na bieżąco w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.Badania prowadzą jednostki certyfikujące: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, Komag. Jesteśmy pewni wysokiej jakości jaką oferujemy, dlatego dajemy dożywotnią gwarancję na produkty Whisbear. Wystarczy zarejestrować swoją zabawkę w ciągu 30 dni na www.whisbear.com.

Ważne:

 • Po wyjęciu z przytulanki urządzenia emitującego szum, można bezpiecznie wyprać ją w pralce.
 • Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:

 • Szumiący Królik: 8 x 8 x 2,5 cm
 • Tasiemka z klipsem: 15,5 cm
 • Urządzenie emitujące szum: 7 x 2,3 cm
 • Opakowanie: 23 x 16,5 x 3 cm
 • Waga: 0,20 kg