Wózek autko

  •     Producent: Kandu
  • 399,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Drewniany wózek autko

Wózek autko

Jedyny przedstawiciel motoryzacji w kategorii wózków Kandu. Wózek samochodzik jest zabawką z naturalnego drewna pomalowanego ekologiczną farbą.
Przeznaczony dla dzieci: 1 – 5 lat

Prosta forma, wiele zastosowań.
Ten cudowny przedmiot kryje w sobie mnogość funkcji. Oprócz bycia po prostu wózkiem, stanowić może świetny, stabilny pchacz dla dziecka, które zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Dodatkowo Twoja pociecha doceni możliwość składowania w nim wszelkiej maści mniejszych zabawek, połączoną z możliwością szybkiego transportu w dowolne miejsce na mapie domu.

Naturalne drewno brzozowe
Do konstrukcji wózka wykorzystujemy piękne, naturalne drewno brzozowe. Podobnie, jak pozostałe produkty, złożony jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Każdy kawałek drewna został ręcznie oczyszczony, wygładzony i złożony po to, by dać nieograniczoną radość Twojemu dziecku.

W całości wykonany ręcznie!

Kolor: czerwony

Zalety:


- wózek samochodowy jest prosty i piękny jednocześnie, a jego solidna konstrukcja zapewnia trwałość; ponadto guma na kołach zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem
- wspiera fizyczny i umysłowy rozwój Twojego dziecka, stanowi znakomitego towarzysza pierwszych wypraw w pozycji pionowej
- jakość i bezpieczeństwo gwarantuje produkcja zgodnie z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa


Materiał: lite drewno brzozowe | mdf | sklejka*
Wymiary: 500 x 330 x 600[mm]
Waga: 5,5 [kg]
*w zależności od wersji