Pomoc w doborze rozmiaruChcesz dokonać zakupu online, ale nie masz pewności jaki rozmiar wybrać?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci w doborze odpowiedniego rozmiaru.


Jedyne co musisz zrobić, to przygotować nazwę produktu, np.: Sukienka Tilda.
Zadzwoń lub napisz.
 
 
 

Chcesz samodzielnie dobrać właściwy rozmiar?

Wystarczy, że w karcie produktu skorzystasz z naszych tabeli rozmiarów, które w przystępny sposób prezentują wymiary odzieży.
Zwróć uwagę na różnice miedzy tabelami. Każdy producent ma inną tabelę rozmiarów. Są między nimi niewielkie różnice, ale mogą okazać się kluczowe.
Pamiętaj, aby w ciąży nie wybierać większych rozmiarów. Jeśli przed ciążą nosiłaś rozmiar M to nie wybieraj większego.
Jeśli Twoje wymiary znajdują się na przełomie S i M to wybierz S. Nie obawiaj się, że ubrania okażą się za małe, ponieważ wszystkie są dostosowane do rosnącego brzuszka.
Przy pomocy poniższej ilustracji możesz ustalić, jak prawidłowo zmierzyć obwód klatki piersiowej czy też bioder. Trzeba to jednak robić bardzo dokładnie.
Obwód biustu mierzymy na stojąco w miękkim biustonoszu. Miarkę należy napiąć bardzo delikatnie, nie za mocno. Powinna leżeć równo z przodu i z tyłu, opasując biust w jego najszerszym miejscu.
Obwód bioder mierzymy w najszerszym miejscu naszej pupy.

UWAGA: w tabelach nie podajemy obwodu brzuszka, ponieważ wszystkie ubrania są dostosowane do zmieniających się kształtów brzuszka w ciąży.