Poznaj nasz zespół

 


Dziś przede wszystkim jestem mamą cudownej  nastolatki Weroniki.  To dzięki niej powstał sklep pieknamama.pl  16 lat temu byłam z Weroniką w ciąży. To był przełomowy moment w moim życiu. Pracowałam w korporacji do ostatniego dnia ciąży. Musiałam być codziennie ubrana według biznesowego dress code'u, ale miałam z tym nieustannie masę problemów. W sklepach stacjonarnych wisiały ubrania, które rzadko mi się podobały (2004 rok to były czasy, kiedy w sklepach zwykle można było kupić sukienki a la worki i ogromne ogrodniczki, w których zwykle wyglądało się jeszcze dwa razy większym). Powstawały już wówczas pierwsze internetowe sklepy, ale niestety prezentowany wybór był niewielki. Pewnego wiosennego dnia pojawiła się pierwsza myśl o stworzeniu sklepu  internetowego, gdzie będzie można wybierać sukienki ciążowe, spodnie i bluzki spośród tysiąca różnych modeli. Wyobraziłam sobie sklep przyjazny dla wszystkich mam i gdzie będę mogła sprostać najbardziej wymagającym Klientkom.  Początki były trudne. Bardzo trudne. Nie sztuką było stworzenie sklepu i jego zatowarowanie. Sztuką było przyciągnięcie do niego Klientek. Jeszcze większą sztuką było przetrwanie wielu kryzysowych dni, czasami miesięcy. Przez pierwsze dwa lata nie zarobiłam nic. Kilka razy myślałam o zamknięciu działalności. Wytrwałość, cierpliwość, pasja i niezachwiana wiara w ten projekt pozwoliły mi znaleźć się po 16 latach w czołówce sklepów internetowych z najbogatszą ofertą odzieży ciążowej.

 Dziś na sukces sklepu pracuje wspaniały zespół pełen cudownych kobiet :-)
Z ogromnym optymizmem obsługuje klientów i kontrahentów. Wspiera, doradza, okazuje troskę. Lubi wyzwania. Nie ma dla niej problemów nie do rozwiązania. To żywe srebro, prawdziwy wulkan energii i niezwykle żywiołowy temperament. Zaraża pozytywną energią, a swoim radosnym uśmiechem rozbraja wiele min ;-) Zapalona sportsmenka kochająca bieganie i spędzanie wolnego czasu aktywnie. Prywatnie mama dwóch urwisów. Jej życiowe motto to "Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu. Zajmuje się reklamacjami, zwrotami i wymianami. Zawsze spokojna i opanowana. Niezwykle cierpliwa, ciepła i serdeczna.  Oaza spokoju w każdej sytuacji. W wolnym czasie lubi czytać książki, spacerować po lesie w towarzystwie psiego kompana. Jej życiowe motto to: "Jeśli nie potrafisz robić wielkich rzeczy, rób małe rzeczy w wielki sposób"

Obsługuje logistykę w sklepie i z niezwykłą dbałością realizuje wysyłki zamówień. Aktywna, ambitna i asertywna. Pracowita jak mróweczka, szybka jak błyskawica i zwinna jak wąż. Wyspa kipiąca energią. W życiu codziennym wspaniała mama dla synka Filipa. Jej motto życiowe to: " Kochaj, żeby żyć i żyj, żeby kochać..."