Szumiący Leniwiec E-zzy z monitorem snu

 •     Producent: Whisbear
 • 349,00 zł

  cena produktu z VAT
  dostepność: Na zamówienie

Monitor snu-Leniwiec

Monitor Snu Leniwiec E-zzy od Whisbear towarzyszy Wam od pierwszych dni życia. Zapewnia spokojny sen dla Maluszka i dla rodzica. To pierwszy produkt na rynku, który pod postacią pluszowej przytulanki łączy trzy urządzenia w jednym: Szumiącą Zabawkę, Monitor Snu i Inteligentnego Asystenta Rodzica.

Szumiąca Zabawka Leniwiec E-zzy od Whisbear – jest pierwszym przyjacielem Maluszka, który zostanie z nim na lata. Ułatwia zasypianie emitując przyjemny szum: biały, różowy, szum morskich fal, który pokocha każde dziecko. Przytulankę można bezpiecznie przyczepić do łóżeczka.

We wnętrzu szumiącej zabawki Whisbear, umieściliśmy inteligentne urządzenie zarządzane przez aplikacje z funkcją CRYsensor, które reaguje szumem na płacz dziecka oraz emituje trzy rodzaje szumu: różowy, biały lub szum fal morskich. Daje także możliwość dostosowania do potrzeb Maluszka długości i głośności szumienia. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznej technologii Bluetooth SMART, urządzenie może być zarządzane zdalnie za pomocą aplikacji w telefonie.

Monitor Snu Leniwiec E-zzy – czuwa nad spokojnym snem Maluszka. Powiadamia, gdy dziecko zaczyna płakać, wysyłając CRYalert na telefon rodzica. Aplikacja jednocześnie analizuje jakość snu poprzez monitorowanie urządzenia szumiącego, umieszczonego wewnątrz zabawki.

Asystent Rodzica Leniwiec E-zzy – wspomaga opiekę nad Maluszkiem. Dzięki niemu możesz kontrolować postępów w rozwoju dziecka i zarządzać rodzinnym kalendarzem. Asystent powiadomi o zbliżających się wizytach lekarskich. Powiadamia o wskazanych działaniach właściwych dla wieku dziecka. To kompletny poradnik rodzica, pełen pożytecznych informacji i porad. Daje również możliwość udostępniania wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.Zabawki i urządzenia elektroniczne WHISBEAR badane i certyfikowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym Europejskim i USA. Badania prowadzone są na bieżąco w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.

Ważne:

 • Zabawka ładowana jest przez złącze mini USB.
 • Aplikacja informuje, gdy urządzenie znajdzie się poza zasięgiem aplikacji.
 • Po wyjęciu z przytulanki urządzenia emitującego szum, można bezpiecznie wyprać ją w pralce.
 • Do pełnego działania szumiącej zabawki potrzebne są trzy akumulatory typu AAA. Akumulatory nie są dołączone do zakupionego produktu.
 • Tryb ECO zmniejsza zużycie baterii.

Wymiary:

 • Monitor Snu Leniwiec E-zzy: dł. z łapkami 46 cm, szer. 14 cm, szer. z łapkami 56 cm
 • Urządzenie emitujące szum: 9 cm
 • Opakowanie: 18 x 35 x 16,5 cm