Poduszka Cebuszka Physio Duo Flora & Fauna Gingo

  • Cebababy
  •     Producent: Cebababy
  • 188,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Poduszka physio - Cebuszka Duo

Cebuszka Duo to poduszka relaksacyjna idealna dla każdej mamy w ostatnich miesiącach ciąży, okresie połogu i karmienia Maleństwa.

Cebuszka duo to największa z naszych poduszek zaprojektowana specjalnie, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Poduszka marki Ceba Baby zapewnia stabilne podparcie całego ciała podczas snu i odpoczynku, dzięki czemu kręgosłup zostaje odciążony, a ciało zrelaksowane.

Cebuszka duo posiada dwie komory o różnorodnym wypełnieniu. Pierwsza komora, przeznaczona pod głowę, wypełniona jest miękkimi silikonowymi kuleczkami. Część drugą, dłuższą, wypełnia mikroperła styropianowa stosowana w poduszkach rehabilitacyjnych. Mikroperła doskonale dopasowuje się do ciała i nie sprężynuje, co pozwala na znalezienie idealnej pozycji dla ciała. Pokrowiec na poduchę jest wykonany z elastycznej dzianiny bawełnianej (95% bawełna i 5% elastan), która jest niezwykle wytrzymałym i żywotnym materiałem.

Cyfrowy wielobarwny nadruk jest wyjątkowo trwały, a super miękki materiał sprawia, że używanie tego produktu to sama przyjemność.

Wymiary: 300 x 30 cm