MISIE SZUMISIE - MIA + aplikacja

  • 299,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.

 

Szumiący Miś Szumiś dla dzieci z gryzakiem. Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze dzięki wygodnej zawieszce-gryzakowi. Zawieszka pozwoli na przymocowanie Szumisia przy wózku, foteliku, łóżeczku czy kołysce. Szumiś Mia to nie tylko kochająca Mama rodziny Bystrzaków ale i miłośniczka muzyki. Codziennie kiedy czas na drzemkę, wykorzystuje swoja wiedzę o dźwiękach w celu stworzenia perfekcyjnego szumu dla spokojnego snu maluszka.

CO POTRAFI MIŚ SZUMIŚ:

APLIKACJA
- dzięki aplikacji możesz sterować Szumisiem z sąsiedniego pokoju, dzięki czemu nie zbudzisz maluszka wchodząc do pokoju lub wyjmując go z łóżeczka, aby zmienić funkcję;
-aplikacja steruje wszystkimi funkcjami misia;
-dodatkowo przygotowaliśmy specjalny edytor zdjęć, dzięki któremu nie zapomnisz najważniejszych chwil swojego maleństwa;
-aplikacja łączy się z misiem przy pomocy bluetooth

CZUJNIK SNU - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

SYSTEM NON-STOP - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI - szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku, bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

BEZPIECZEŃSTWO - Szumisie są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia. Szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów. Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.

Po wyjęciu szumiącego serca, Szumisia można prać w pralce. Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami. Wszystkie Szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w Polsce! UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wysokość maskotki: 33cm
Kolor: grafit-niebieski