Torelle

Bluza do karmienia Todi bordo

Bluza do karmienia Todi bordo

59,00 zł
147,00 zł
Spódnica manisa # XS

Spódnica manisa # XS

39,00 zł
116,00 zł
Sweter Etien czarny

Sweter Etien czarny

65,00 zł
156,00 zł
Spódnica Casual szara # M

Spódnica Casual szara # M

49,00 zł
96,00 zł
Sukienka Chica jasny szary

Sukienka Chica jasny szary

69,00 zł
144,00 zł

Torelle

Najlepsze rzeczy rodzą się z pasji. Tak jest z marką Torelle, która powstała w odpowiedzi na potrzebę wyrażenia wyjątkowego stylu, połączoną z pasją do mody i ciekawych rozwiązań.

Torelle to marka, która doceniana jest nie tylko przez Polki, ale przez kobiety w wielu zakątkach świata. Swój atrakcyjny design zawdzięcza subtelnemu charakterowi ubrań, który podkreśla piękno i wdzięk kobiet je noszących. Ubrania TORELLE są dalekie od szerokich, worków, jakie niegdyś były charakterystyczne dla mody ciążowej.

Odzież TORELLE

TORELLE ma w swojej ofercie zarówno sportowe bluzy, jak i tunki, bluzki, koszulki, sukienki czy spódnice. Wszystkie są tak skonstruowane, żeby dopasowywały się do sylwetki, która w ciąży zmienia się z miesiąca na miesiąc. Ich dodatkową zaletą jest to, że mogą one być noszone także po porodzie, dzięki zastosowaniu rozwiązań dla karmiących piersią. To sprawia, że mogą służyć przez dłuższy czas.

TORELLE na co dzień i od święta

Szeroki asortyment TORELLE sprawia, że ubrania tej marki nadają się nie tylko na specjalne okazje, ale wpisują się również idealnie w codzienny look. Fasony i wzory materiałów zastosowane w sukienkach są różnorodne i zaprojektowane tak, by każda kobieta znalazła swój ulubiony ciążowy styl. W codziennych stylizacjach świetnie sprawdzają się tuniki czy bluzki, które połączone ze spodniami, mającymi w pasie specjalny panel, umożliwiający wygodne zmieszczenie ciążowego brzuszka, stanowią świetną kompozycję i są wyjątkowo wygodne. Wygoda jest bowiem dla TORELLE priorytetem. Wszak w ciąży nic nie powinno uciskać, ani krępować ruchów.  Dla miłośniczek sportowego luzu TORELLE przygotowało bluzy i topy, które po porodzie sprawdzą się także przy karmieniu malucha.

TORELLE V-LEBEL VEGAN

TORELLE podążając za światowymi trendami oferuje też odzież wegańską, posiadającą międzynarodowy certyfikat poświadczający, że nie zawiera ona żadnych elementów odzwierzęcych oraz że w produkcji odzieży nie ucierpiało żadne zwierzę. Takie podejście marki sprawia, że możemy się jeszcze bardziej identyfikować z ubraniami, jakie mamy na sobie.

Jakość, ciekawy design, wygoda oraz nowoczesne rozwiązania – TORELLE łączy w sobie wszystkie te cechy, sprawiając, że ubrania są wyjątkowe i zachwycają.