Okee

Okee

OKEE to ubrania ciążowe dla aktywnych mam, które cenią wygodę, piękny design, jakość i praktyczność swoich ubrań. Polska marka, która podbija serca kobiet tworzy odzież ciążową dla wyjątkowych, dbających o siebie kobiet – takich jak Wy.


W kolekcji OKEE nie znajdziecie nudnych kreacji, które mają ukryć Wasz szczególny stan. Przeciwnie, ideą OKEE jest podkreślenie tego radosnego etapu życia, w którym jesteście i dostarczenie możliwie najwyższego komfortu, jaki można uzyskać, dzięki właściwie uszytym ubraniom.

Najwyższa jakość

Uniwersalność ubrań ciążowych OKEE sprawia, że żadna sytuacja Was nie zaskoczy. Znajdziecie tu zarówno sukienki na szczególne okazje, jak i takie, w których można chodzić na co dzień. Wszystko dzięki niezwykłym projektantom, którzy rozumieją kobiety i łączą w swoich projektach praktyczność z pięknem. OKEE współpracuje z lokalnymi pracowniami krawieckimi, projektantami i dostawcami zapewniając tym samym najwyższą jakość swoich produktów. Ubrania ciążowe OKEE szyte są przez krawcowe, które mają doświadczenie, talent i fach w ręku. Dzięki temu, zarówno wykrój ubrań, jak i jakość każdego szwu są pod kontrolą. Połączenie jakości wykonania z wysokogatunkowymi materiałami sprawia, że dostajecie produkt, który spełni Wasze oczekiwania.

Zmysłowo i praktycznie

Ubrania OKEE powstały z potrzeby otaczania się pięknem i zmysłowością, a jednocześnie pragnieniem wygody i praktyczności. Choć wydaje się to trudne do osiągnięcia OKEE się to udaje. Łącząc oryginalne printy, wzory i kolory z praktycznymi wykrojami, osiągają najwyższy kunszt w modzie ciążowej. Rozwiązania konstrukcyjne, które tworzy OKEE są oryginalne i stworzone tak, by zapewniać wygodę. Wszystko jest tu przemyślane od strony estetycznej po konstrukcyjną i wykonane z najwyższą starannością.

OKEE to zespół ludzi, którzy wiedzą, czego pragnie kobieta w ciąży i po porodzie – wygody i piękna. I OKEE Wam to zapewnia.