Nicol

Ubranka dla dzieci i niemowląt Nicol

Bamar to firma, która w 2009 roku wypuściła nową markę odzieży dziecięcej – Nicol. To w 100% polskie ubranka dziecięce, które od razu przypadły do gustu nie tylko rodzicom, ale i pociechom. Bamarnicol to wysoka jakość, wyjątkowy styl, piękno - a także miłość, zaklęta w przepięknych ubraniach dla dzieci.

Moda i odzież dla dzieci – wygoda w dobrym stylu

Ubrania projektowane i szyte przez polską markę Nicol są dedykowane dzieciom do 4 roku życia. W kolekcji znajdują się różne części garderoby – zarówno body niemowlęce i czapeczki, jak i kurtki czy sukienki zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i przedszkolaków, chłopców i dziewczynek. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala na stworzenie wielu ciekawych zestawów, a wyraźne przywiązanie do najnowszych trendów z pewnością zadowoli wszystkich wymagających rodziców (oraz ich pociechy!).

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa, dzięki czemu można mieć pewność, że sięga się po najwyższą jakość i zapewnia maluchowi ubranka stworzone nie tylko dla jego wygody, ale także z poszanowaniem jego delikatnej skóry.

Odzież dziecięca Nicol – estetyka i indywidualizm

Ubranka marki Nicol to wspaniałe połączenie estetyki – solidności wykonania i przywiązania do każdego szczegółu – z indywidualizmem, jaki przyświeca każdemu maluchowi. Są doskonałym odzwierciedleniem dziecięcych charakterów – zaskakują i urzekają, mają w sobie zarówno radość, jak i stonowanie. Można stworzyć wspaniałą wyprawkę dla noworodka, pełną nie tylko niezbędnych elementów, ale także swoistej energii i piękna. Śpiochy i pajacyki dla niemowląt można zestawić nawet z poduszkami i pledami dla niemowląt o tym samym wzorze, co podkreśli styl zarówno maluszka, jak i rodziców.

Ubranka dla dzieci i niemowląt Nicol zachwycą wszystkich wymagających rodziców, a dzieciom zapewnią komfort pozwalający na swobodne i bezpieczne poznawanie świata. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i modny styl to zestawienie, które sprawia, że moda i odzież dziecięca marki Nicol jest wyjątkowa - dokładnie taka, na jaką zasługują małe skarby.