Doctor Nap

Doctor Nap

DOCTOR NAP to najwyższej jakości bielizna nocna inspirowana komfortem i atrakcyjnym designem. Projektanci już od 30 lat tworzą kolekcje piżam, koszul nocnych i szlafroków cenionych w Polsce i za granicą.

 

DOCTOR NAP – historia

Na początku lat 90 powstała firma pod swojsko brzmiącą nazwą – Dobranocka. Korzystając z najwyższej jakości materiałów, nadążając za zapotrzebowaniem rynku i przyglądając się preferencjom klientów, szybko zdobyła uznanie jako produkująca wyjątkową bieliznę nocną. Ekspansja zagraniczna zdecydowała o rebrandingu i powstaniu dzisiejszej marki – DOCTOR NAP, która znana jest z wysokiej jakości produktów i lubiana przez klientów za podążanie za najnowszymi trendami oraz tworzenie nowych, jakościowych rozwiązań.

DOCTOR NAP – dla młodych mam

Marka DOCTOR NAP zdobyła szczególne uznanie wśród młodych mam. Wszystko za sprawą koszul, piżam i szlafroków, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiet. DOCOTR NAP proponuje rozwiązania dedykowane kobietom w ciąży, które zapewniają wygodę i komfort w użytkowaniu. Napy, specjalnie skrojone dekolty czy konstrukcje koszul i piżam, stworzone tak, by uwzględnić zmienioną sylwetkę ciążową – to wszystko sprawiło, że DOCTOR NAP zdobyło uznanie i dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród bielizny nocnej.

Piżamy, szlafroki, koszule DOCTOR NAP

DOCTOR NAP to jednak nie tylko nocna bielizna ciążowa. To również kolekcje dla kobiet niebędących w ciąży, mężczyzn oraz dzieci. Wysoka jakość materiałów i wyjątkowo atrakcyjny design to misja firmy, kierowana do wszystkich, którzy szukają piżam, szlafroków czy koszul nocnych, które będą nie tylko ubraniem do spania, ale również będą stanowiły niebanalny home look. DOCTOR NAP to połączenie doświadczenia, z nowoczesnością w stylu i wyglądzie.

W ofercie DOCTOR NAP znajdziecie piżamy, koszule nocne, szlafroki i bieliznę nocną do karmienia – zarówno z długim, jak i krótkim rękawem. Wszystko uszyte w Polsce, z dbałością o każdy szczegół. Bielizna nocna przeznaczona dla kobiet w ciąży szyta jest z nietoksycznej bawełny organicznej, by maluch, przytulając się do mamy, nie był narażony na kontakt ze szkodliwymi chemikaliami. DOCTOR NAP gwarantuje w ten sposób bezpieczeństwo zarówno mamie jak i dziecku.