Sukienka Bella granatowa CM

Sukienka Bella granatowa CM

239,00 zł 143,00 zł
SUKIENKI

Jak dobrać sukienkę ciążową odpowiednią do konkretnej okazji?

To nie może być nic trudnego! Jednak kluczem jest tutaj słowo „ciążowa”, bo każda przyszła mama wie, że w tym wyjątkowym stanie dylematy dotyczące wyboru odpowiedniej na daną okazję sukienki są zupełnie inne niż kilka miesięcy wcześniej.

Jaki krój wybrać? Jaką długość? Na szczęście, moda ciążowa jest całkiem łaskawa i wie, jak zapewnić piękno i komfort kobiecie w ciąży i sprawić, by czuła się wyjątkowo. 

 

Sukienki ciążowe na każdą okazję

A tych nie brakuje! Jeśli tylko zdrowie i samopoczucie pozwalają, przyszła mama wcale nie musi sobie odmawiać przyjemności, jaką jest uczestniczenie w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Co więcej – sama może być gościem honorowym, np. jako panna młoda!

Sukienki ciążowe na ślub cywilny są po prostu piękne – idealnie pasują na cudowną, wzruszającą okoliczność, podkreślając jej wyjątkowość, związaną z początkiem nie tylko nowej drogi życia, ale i nowego życia w ogóle! Stylowe koronki, atłasowe paski, lekkie plisy, a przede wszystkim – odcięcie pod brzuszkiem zapewnią poczucie piękna, ale i wygodę przyszłej mamie.

Z kolei na ślub przyjaciółki czy też inną ważną uroczystość można przebierać wśród ciążowych sukienek wieczorowych. Pełne szyku i elegancji sprawią, że każda przyszła mama poczuje się jak milion… a raczej dwa miliony dolarów! Pewne jest jedno – nie ma okazji, na którą nie znajdzie się idealnej ciążowej sukienki!

 

Jak wybrać odpowiednią sukienkę ciążową?

Po prostu – kierować się własnymi upodobaniami i, oczywiście, rozmiarem. Kolekcja ciążowych sukienek niczym nie różni się od innych – oferta jest równie bogata i zróżnicowana, dostosowana do potrzeb i gustów każdej przyszłej mamy, która w swoim cudownym, wyjątkowym stanie jest kwintesencją kobiecości!

Dlatego też bez problemu można znaleźć piękne i modne sukienki dla kobiet w ciąży, które będzie można wybrać na mniej lub bardziej uroczyste okazje. Można przebierać wśród bardziej eleganckich, idealnych np. na ślub czy jubileusz lub też casualowych, odpowiednich na spotkania z przyjaciółmi czy wypady za miasto.

Krótkie i długie letnie sukienki ciążowe to idealna alternatywa dla krótkich spodenek – są lżejsze i wygodniejsze, zapewniają nie tylko modny wygląd, ale przede wszystkim komfort, związany z lepszym przepływem powietrza i szybkością ubierania.

Jeśli chodzi o sukienki ciążowe dopasowane i trapezowe – pierwsze doskonale sprawdzą się na służbowe wyjścia, z kolei drugie są pełne dziewczęcego uroku i słodyczy, pięknie podkreślają rozkoszne krągłości, dlatego z powodzeniem można je zakładać na święta, urodziny czy też inne mniejsze okazje.  Nie ma także ograniczeń kolorystycznych – każda przyszła mama bez problemu znajdzie swój ulubiony kolor sukienki. 


Dopasowana sukienka ciążowa

Warto pamiętać o tym, by sukienka ciążowa nie opinała zbytnio brzuszka. Nawet szczupłe przyszłe mamy, przyzwyczajone do bardziej obcisłych strojów, powinny nieco zmienić nastawienie. Dopasowana sukienka ciążowa to taka, która z dobrym smakiem podkreśla kształty, nie krępuje ruchów, a przede wszystkim – idealnie się układa.

Należy mieć na uwadze to, by brzuszek miał nieco luzu – wraz ze wzrostem maluszka i jego ruchami zmienia on swój kształt i nawet w ciągu kilku godzin może się wydawać bardziej lub mniej zaokrąglony. Zbyt obcisły strój może powodować nie tylko dyskomfort mamy, ale także maleństwa. 


Piękno w środku i piękno na zewnątrz, czyli stylowe sukienki dla kobiet w ciąży

Każda przyszła mama to prawdziwa superbohaterka. Nosi w sobie nie tylko mały cud, ale także cały bagaż emocji, nie zawsze łatwych, i wielką odpowiedzialność. Robi coś naprawdę niezwykłego i zasługuje na to, by wyglądać i czuć się jak bogini.

Dlatego, jeśli tylko jest okazja – powinno się ją rozpieszczać ile tylko można! Sama również może to robić, wkładając sukienkę ciążową, która – choć nie przebije jej naturalnego wdzięku – z pewnością będzie z nią tworzyła idealny duet. Sukienki dla kobiet w ciąży stworzone są po to, by każda przyszła mama czuła się wyjątkowo i pięknie, dokładanie tak, jak wygląda.