Bellochi

Bellochi


Bellochi - kocyki, rożki, kokony i pościel dla niemowląt

Aranżacja dziecięcego pokoju, choć jest bardzo przyjemnym fragmentem nowego życiowego rozdziału, to jednak wcale nie jest prosta. Szczególnie, jeśli chodzi o dobór odpowiednich tkanin, kocyków, pościeli. Bo jak można zapewnić maluszkowi warunki takie, jak w brzuszku? Skąd pewność, że będzie mu ciepło, miękko, wygodnie? Jak urządzić miejsce godne małego cudu? Może w tym pomóc pościel dziecięca, która jest niczym obietnica pięknych, spokojnych nocy.

Komplet do łóżeczka dziecięcego, czyli kolorowe sny maluszka

Niemowlę, choć jest małą istotką, to jednak najbardziej wymagającą! Ale jakież to słodkie wymagania – ciepło, bezpiecznie, mięciutko, wygodnie, przytulnie… Nic więc dziwnego, że każdy rodzic  chce spełnić takie warunki i robi to z nieskrywaną radością! Na szczęście, ma też sporą pomoc, bo na rynku nie brakuje artykułów, które doskonale wpasują się nie tylko w gust troskliwych mam i tatusiów, ale przede wszystkim małych aniołków. Zestawy pościeli niemowlęcej tworzone są z myślą o tym, by od pierwszych dni po opuszczenia brzuszka dziecko czuło, że trafiło do najlepszego miejsca na świecie, oczywiście zaraz po czułych ramionach kochających rodziców. 

Pasja, miłość, bezpieczeństwo i troska – właśnie to składa się na idealną pościel dziecięcą. Marka Bellochi dokłada do tego jeszcze wspaniałe materiały, które sprawiają, że rożki dla niemowląt są miękkie i wygodne, a kokony niemowlęce idealne do tego, by otulać małe szczęście i zapewnić mu sto procent komfortu, porównywalnego do tego, który maluszek miał w brzuszku. A trzeba przyznać, że to nie lada wyzwanie!  Nie ma żadnych wątpliwości, że każda świeżo upieczona mama i dumny tata będą mogli spać spokojnie – ich mały skarb również będzie odpoczywać w pełni zrelaksowany. 

Łóżeczka niemowlęce – kraina małych cudów

Dla maluszka łóżeczko jest wszystkim – miejscem odpoczynku i zabawy, centrum małego, nowego świata. Dlatego też tak ważne jest, co się w nim znajdzie. Duży wybór pościeli dziecięcych umożliwia stworzenie prawdziwiej krainy czarów, idealnie dopasowanej do dziecięcych potrzeb. Niezbędna będzie milutka kołderka lub kocyk wespół z poduszką, które zapewnią przyjemny sen. Pościel Bellochi idealnie sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, a piękne wzory będą doskonale współgrały z nowoczesnymi aranżacjami. Warto zwrócić uwagę na metki przy pościeli – pokocha je każdy maluch! 

Niezbędnikiem, którego nie powinno zabraknąć w żadnych łóżeczku niemowlęcym, jest kocyk. Nawet, jeśli kołderka ma taką formę, to i tak obecność kocyka może się okazać tym, co idealnie domknie świat dziecięcych nocnym marzeń. Można się nim nie tylko przykryć, ale i przytulać, a także wykorzystywać podczas spacerów czy podróży samochodem. Kocyk bambusowy – niezwykle przyjemny, ale i bardzo praktyczny – będzie więc doskonałym dopełnieniem pościeli niemowlęcej. 

Kokony niemowlęce, kocyki bambusowe, rożki – nie tylko praktyczne

Nie ma co ukrywać, że teraz niemal wszystko może być elementem dekoracyjnym. Nie inaczej jest w przypadku stylowych pościeli dziecięcych, które zachwycają nie tylko naturalnymi, w pełni bezpiecznymi materiałami, ale także wzorami, które są odpowiedzią zarówno na gusty rodziców, jak i maluszków. Można się pokusić o stwierdzenie, że rożki dla niemowląt, kokony czy otulacze wyglądają naprawdę… elegancko! Nie brakuje im jednak słodyczy i delikatności, od razu kojarzonych z dziecięcym światem. Ma to także swoje drugie znaczenie – stonowane kolory, spokojne motywy i swoista łagodność korzystnie wpływają na niemowlęta – to prawdziwa uczta dla zmysłu wzroku, a więc duży plus dla ich właściwego poznawania świata. 

Spokojny sen malucha to marzenie każdego rodzica, zaś pościel niemowlęca Bellochi to jego spełnienie. Najwyższa jakość, staranność, bezpieczeństwo, wygoda i piękno… można wymieniać dalej. Ale tak naprawdę wystarczy powiedzieć, że z nią każdy rodzic poczuje, że daje swojemu maluszkowi to, co najlepsze, stwarza mu idealne warunki dla szczęśliwego rozwoju i gwarantuje przyjemny, zdrowy sen.