Łóżeczko niemowlęce Pino

  • Bellochi
  •     Producent: Bellochi
  • 1 250,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Łóżeczko niemowlęce

Łóżeczko niemowlęce Pino to przytulny azyl dla Twojego Maluszka oraz piękny i stylowy w swojej naturze element aranżacji dziecięcego pokoiku. Ten ponadczasowy model ułatwi Ci dobranie dodatków aranżacyjnych. Charakterystyczne szczyty w formie daszka nadają mu przytulny a jednocześnie nowoczesny charakter. Konstrukcja przypominająca domek jest elegancka, estetyczna jak również bardzo praktyczna. Można zawiesić na niej lampki, baldachim, moskitierę lub zabawki stymulujące rozwój dziecka.

Łóżeczko niemowlęce Pino spełnia europejskie standardy i normy bezpieczeństwa. Ma dwa wyjmowane szczebelki w jednej z ramek łóżeczka umożliwiające swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. Jest jednocześnie drewnianym domkiem. Posiada liczne możliwości aranżacyjne nie tylko pod świetną zabawę. Może być chatką dobrej wróżki, statkiem pirackim, szpitalem dla rannych w bitwie miśków czy po prostu dobrą kryjówką, o której marzy każde dziecko.

Łóżeczko niemowlęce Pino posiada stelaż, którym można regulować wysokość. Można go umieścić na trzech różnych wysokościach. Najwyższy przeznaczony jest dla noworodka, średni dla dziecka siedzącego i raczkującego, a najniższy dla wspinającego się malucha. Stelaż w najniższym położeniu, znajduje się na dogodnej wysokości od podłogi, by zapewnić maluchom swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, szczególne ważne w budowaniu ich samodzielności i niezależności.

Wymiary i skład:

- materiał: drewno bezsęczne, klejonka sosnowa (krawędzie fazowane)

- farba: emalia biała wodna ekologiczna

- lakier: wodny bio

- kolor: biały mat, drewno naturalne

- stelaż: w komplecie, możliwość regulacji w 3 wysokościach

- wymiar pod materac: 140 x 70 cm

- całkowity wymiar: wysokość 172 cm, szerokość 76 cm, długość 145 cm