Łóżeczko niemowlęce Abete

  • Bellochi
  •     Producent: Bellochi
  • 1 150,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Łóżeczko niemowlęce

Łóżeczko niemowlęce ABETE to przytulny azyl dla Twojego Maluszka oraz piękny i stylowy w swojej naturze element aranżacji dziecięcego pokoiku. Ten ponadczasowy model ułatwi Ci dobranie dodatków aranżacyjnych. Połączenie kolorów białego i naturalnego nadają mu przytulny, a jednocześnie nowoczesny charakter. Prosta konstrukcja jest elegancka, estetyczna jak również bardzo praktyczna.

Łóżeczko niemowlęce ABETE spełnia europejskie standardy i normy bezpieczeństwa. Ma dwa wyjmowane szczebelki w jednej z ramek łóżeczka umożliwiające swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. Poprzez swój prosty design posiada liczne możliwości aranżacyjne nie tylko pod relaks, sen ale również świetną zabawę.

Łóżeczko niemowlęce ABETE posiada stelaż, którym można regulować wysokość. Można go umieścić na trzech różnych wysokościach. Najwyższy przeznaczony jest dla noworodka, średni dla dziecka siedzącego i raczkującego, a najniższy dla wspinającego się malucha. Stelaż w najniższym położeniu, znajduje się na dogodnej wysokości od podłogi, by zapewnić maluchom swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, szczególne ważne w budowaniu ich samodzielności i niezależności.

Wymiary i skład:

- materiał: drewno bezsęczne, klejonka sosnowa (krawędzie fazowane)
- farba: emalia biała wodna ekologiczna
- lakier: wodny bio
- kolor: biały mat, drewno naturalne
- stelaż: w komplecie, możliwość regulacji w 3 wysokościach
- wymiar pod materac: 140 x 70 cm
- całkowity wymiar: wysokość 90,5 cm, szerokość 76 cm, długość 145 cm