Koszulka dla taty ciało człowieka

  •     Producent: Koszulove
  • 95,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Koszulka dla Taty i dziecka z zabawnym nadrukiem kolorowych kształtów
Koszulka dla taty dziecka w wieku ok. 3,5 - 6 lat. Zabawa z nią rozbudowuje wiedzę o kolorach, ćwiczy określanie ilości, szybkość, spostrzegawczość, sprawność małej motoryki. Uczy budowania zbiorów i przyporządkowywania. Koszulki interaktywne dla Taty i Malucha stworzyliśmy zgodnie z ideą Rodzicielstwa przez zabawę, opisaną przez Lawrenca Cohena, autora popularnych  książek o wychowaniu w duchu Rodzicielstwa Bliskości. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że bardziej od zabawek, dzieci pragną naszej uwagi i czasu. Wiemy też, że często trudno jest znaleźć ten czas. Dlatego stworzyliśmy koszulki, które staną się pretekstem do wspólnych zabaw. Staranne szycie (podwójne przeszycia i mocno zagęszczone szwy) – zobaczysz to gdy tylko otworzysz przesyłkę z koszulkami i odczujesz to w trakcie noszenia, wysokiej jakości materiałem – wyczuwalnie miękki i gładki w dotyku materiał wykonany w technologii Active Dry, dzięki czemu odprowadza pot i sprawia, że nawet w najbardziej upalne dni czujesz się w niej komfortowo i swobodnie. Świetnym dopasowaniem do sylwetki - dzięki przeszyciu rękawów po łuku, wyraźnie zobaczysz, że dobrze się układają.

 Jak to działa?

Propozycje zabaw z wykorzystaniem koszulki interaktywnej “ciało człowieka”

1. Tata zachęca: “Naciśnij na rączkę chłopczyka i zobacz, co się stanie”. Gdy dziecko naciska, tata macha ręką. Gdy naciśnie nogę, tata macha nogą. 
2. Zabawa w “Tata gapa”. Tata zachęca: ubierzemy skarpetki chłopczykowi. Dziecko “przeciąga” (tak jak w smartfonie)  skarpetki na stopy chłopca. Teraz tata zachęca: “Ubierz mi skarpetki”. Przy tym można się wygłupiać, uciekać stopą etc. Następnie tata proponuje - teraz ja ubiorę Ci skarpetki. I próbuje założyć je na… głowę dziecka, udając, że zupełnie nie wie gdzie powinny być skarpetki. Dziecko uświadamia tatusiowi, gdzie powinien założyć skarpetki. Tata zakłada w końcu odpowiednio skarpetki lub zachęca dziecko, aby ono samo nałożyło sobie skarpetki. 
3. Tata prosi, aby pomóc chłopcu z koszulki poukładać ubranka. Dziecko ma przeciągnąć ubranka na półkę dopasowując je do zarysu. Gdy przeciąga ubranka, tata zaczyna chichotać i szamotać się, ponieważ jest gilgotany.  


 

Dzieci w tym wieku:
Lubią sprawdzać swoją zręczność, spostrzegawczość, wiedzę
Precyzują motorykę małą, zaczynają rysować w wyznaczonych granicach, prowadzić linie (przygotowanie do pisania)
Zaczynają interesować się słowami pisanymi i liczeniem
Lubią wyzwania
Lubią zabawy angażujące całe ciało, w tym szczególnie - ruchowe
Lubią zabawy wymagające szybkiego reagowania i sprawdzające sprawność.
Ta koszulka wyróżnia się wysoką jakością poprzez:

Wskazówki pielęgnacyjne
Pierz w pralce w 30 °C, na lewej stronie
Nie susz w suszarce bębnowej
Prasuj na lewej stronie

Szczegóły produktu
Dostępne kolory: biały
Rodzaj dekoltu: okrągły
Rękaw krótki↓↓↓UWAGA ↓↓↓

Koszulka ma krój "regular" (luźny). Aby wybrać najlepszy rozmiar, zmierz 
ulubioną koszulkę i porównaj z podaną tabelą rozmiarów.Kolor: biały/kolory
Rozmiar: S-XXL

TABELA ROZMIARÓW
Rozmiar S        M       L       XL     XXL     
szerokość koszulki (w cm) 50 53 56 59 62
długość koszulki (w cm) 69 71 73 75 77