Koszula z bawełny organicznej 9600 Lilac

  • Doctor Nap
  •     Producent: Doctor Nap
  • 144,90 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Kopertowa koszulka dla kobiet karmiących

Koszula nocna wykonana w całości z bawełny organicznej.  Wygodna na okres ciąży, porodu i karmienia. Rozpinana po całej długości na wygodne napy. Przyjemna w dotyku. Produkt przeznaczony dla alergików. Bawełna organiczna jest 30% mocniejsza od klasycznej. Skład: 100% bawełna. 


Koszula zapakowana jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się również na prezent dla Mamy :-)

 

Dlaczego warto kupować bawełnę organiczną ?

— Po pierwsze, jest to bawełna uprawiana bez wykorzystania żadnych sztucznych nawozów, czy chemicznych środków do spryskiwania roślin. Jest idealna dla wszystkich alergików ze skłonnościami do atopowego zapalenia skóry.
 
— Po drugie, włókna bawełny organicznej są dużo mocniejsze i wytrzymalsze od klasycznej. Ma to przełożenie również w jakości końcowego, gotowego materiału. Bawełna organiczna jest również znacznie bardziej wytrzymała na pranie – jej mokre włókna stają się o 30% mocniejsze.
 
— Po trzecie, jest ona zbierana ręcznie, nie mechanicznie ze względu na to, że plony są mniejsze. Warto wspomnieć również o tym, że na organicznych plantacjach stosowane są kontrole poszanowania praw pracowników. Nie wolno zatrudniać na nich dzieci, a robotnicy otrzymują za wykonaną pracę lepszą zapłatę niż w przypadku plantacji konwencjonalnych. Związku z czym jest nieco droższa od klasycznej bawełny.
 

 

Kolor: liliowy
Rozmiar:  S, M, L, XL

 

Rozmiar S M L XL

Biust

94 98 102 106
Biodra 92 96 100 104