Kokon niemowlęcy Pink Berry

  • 129,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Kokon niemowlęcy

Kokon Niemowlęcy to produkt stworzony z miłości do dzieci i dbałości o ich mamy. To najważniejszy element wyprawki i absolutny must have dla Ciebie i Twojego Maluszka.

To miękkie i ciepłe gniazdko zadba o bezpieczeństwo i zdrowy sen dzidziusia a Tobie zapewni spokój i komfort psychiczny. W takim otulaczu Twoje dziecko będzie miało wydzielone, przyjazne miejsce do snu, odpoczynku i zabawy. Jest lekki i łatwy do przeniesienia w różne miejsca np. do łazienki, gdy chcesz wziąć kąpiel, na trening gdy chcesz poćwiczyć. To także wygodne rozwiązanie w sytuacji gdy pracujesz w domu i chcesz skupić się na swoich obowiązkach, jednocześnie mając oko na maluszka.

Otulacz Bellochi może służyć Twojemu Dzieciątku już pierwszego dnia życia aż do 8 miesiąca wystarczy, że rozwiążesz sznureczek, a zyskasz więcej miejsca – dzięki tej możliwości kojec rośnie razem z właścicielem! Możesz też dzięki temu regulować stopień otulenia.

Możesz go wykorzystywać na różne sposoby: jako kojec, mata do zabawy, na spacerze w wózkuw podróżyna kanapiena podłodze, ponadto ułatwi wspólne spanie.

Wymiary i skład:

- Wymiary zewnętrzne: 60×90 cm,

- wymiary powierzchni do spania: 30 x 70 cm,

- grubość burty 12 cm

- 100% bawełna

- Miękkie wypełnienie burty kulką sylikonową – antyalergiczna, oddychająca, sprężysta i miękka

Jak dbać?

- prać w temperaturze 30 st.C w pralce automatycznej

- nie prasować 

- stosować delikatne detergenty

- nie stosować wybielaczy

- nie suszyć w suszarce bębnowej

- po praniu suszyć na płasko (rozprowadzić równomiernie wypełnienie w burtach)