Halka tuba wyszczuplająca Seamless Slimming dress

  •     Producent: Orirose
  • 58,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Oczekujemy na dostawę

Ujędrniające skórę body suid z masażem
Halka wyszczuplająca Seamless SLIMMING dress jest produktem włoskim, wykonanym w technologii bezszwowej z tkaniny na bazie 85% poliamidu i 15% nylonu. Unikalne i różniące się od siebie układy przędzy dla modelujących poszczególne partie kobiecej figury odcinki halki (talia, brzuch, biodra, pośladki, uda) zapewniają jej niezwykle precyzyjne dopasowanie do ciała, tworząc tzw. efekt drugiej skóry. Wspomniany model bielizny modelującej jest produktem bezszwowym. Dzięki tej zalecie idealnie przylega do ciała i modeluje niedoskonałości figury. Brak szwów zapewnia maksimum dyskrecji, a tuba nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach (sukienkach). Halka wyszczuplająca Seamless SLIMMING dress marki Orirose została wyposażona w dwie warstwy, elastycznego i przyczepnego do ciała silikonu. Pierwsza znajduje się w części górnej (tuż pod biustem) aby zapewnić pewne i równomierne przyleganie bielizny do ciała i zapobiec niekontrolowanemu rolowaniu. Druga warstwa znajduje sie w części dolnej bielizny wyszczuplającej , aby zapewnić pewne i równomierne przyleganie halki wyszczuplającej do kobiecych ud, a tym samym zapobiec jej rolowaniu z dołu ku górze. Płaskie wykończenia zapobiegają powstawaniu nieestetycznych wałeczków na pograniczu halka-skóra.

ZALETY:

1) Halka, tuba wyszczuplająca Seamless SLIMMING dress dzięki zastosowaniu niezwykle elastycznej, wytrzymałej i przyjemnej w dotyku tkaniny na bazie poliamidu i nylonu w szybki niezauważalny dla osób trzecich sposób skoryguje Twoją figurę na odcinku ud, pośladków, bioder, talii i brzucha, nadając jej idealne proporcje.

2) Miękki, cienki ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz bezszwową konstrukcją modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała. Brak szwów powoduje, że Seamless SLIMMING dress nie odznacza sie pod ubraniem, nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach (sukienkach). Zapewnia maksimum dyskrecji noszenia oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ - bez nierówności.

3) Smukła talia - Wysoki stan tuby wyszczuplającej w połączeniu ze wspomnianym wcześniej układem warstw tkaniny, różniącej się układem przędzy dla poszczególnych, modelowanych partii ciała (innych dla pośladków, ud, tali, bioder i brzucha) optymalnie modeluje, wyszczupla oraz wygładza talie i brzuch, linie bioder, ud i kształt pośladków.

4) Halka, tuba wyszczuplająca posiada płaskie wykończenia. Nie uciska i nie pozostawia na ciele odgniotów, nieestetycznych wałeczków na pograniczu halka-skóra. Podczas noszenia płasko przylega do ciała, zapewniając komfort i elegancje.

5) DWIE WARSTWY przyczepnego do ciała SILIKONU. Pierwsza warstwa, na górnym wykończeniu halki wyszczuplającej (pod biustem) zapewnia pewne i równomierne przyleganie tkaniny do ciała, eliminując niekontrolowane zsuwanie z góry na dół. Druga warstwa na dolnym wykończeniu zapewnia stabilne przyleganie tuby do kobiecych ud, zapobiegając rolowaniu produktu z dołu ku górze.

6) Tuba, halka wyszczuplająca Seamless SLIMMING dress marki Orirose jest niezastąpiona do noszenia pod sukienka dla kobiet:
- po porodzie
- na diecie
- które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę.

7) Seamless SLIMMING dress to jedyna dostępna na rynku halka, tuba wyszczuplająca, modelująca i korygująca o bezszwowym kroju z warstwą silikonu samonośnego oraz warstwą silikonu antyrolujacego.

DOBÓR ROZMIARU:

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i pasa. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający im rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów bioder lub pasa wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar mniejszy.

Kolor: czarny, biały, beż
Rozmiar: S/M, L/XL
Rozmiar S/M LXL
Obwód bioder 85-100 100-115
Obwód pasa 70-85 85-100