Figi Slim reduction 058096

  •     Producent: Orirose
  • 49,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Wysokie, ultra-cienkie majtki wyszczuplające

Wysokie, ultra-cienkie majtki wyszczuplające, równomiernie modelujące figurę z nogawkami antycellulitowymi Slim Reduction marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skorygują (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda. Ultracienki, miękki , cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała. Warstwa SILIKONU ANTYROLUJĄCEGO - jej zastosowanie wyeliminowało niekontrolowane zsuwanie fig wyszczuplających z góry ku dołowi. Nogawki ANTYCELLULITOWE wykonane z cienkiej i sprężystej mikrosiatki których zadaniem jest tuszowanie cellulitu, delikatne opinanie oraz ujędrnianie ud.

ZALETY
1) Slim Reduction marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skorygują (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda.
2) Ultracienki, miękki , cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Slim Reduction nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
4) Wyszczupla, modeluje i wygładza dolne i górne partie brzucha.
5) Warstwa SILIKONU ANTYROLUJĄCEGO - jej zastosowanie wyeliminowało niekontrolowane zsuwanie fig wyszczuplających z góry ku dołowi.
6) Nogawki ANTYCELLULITOWE wykonane z cienkiej i sprężystej mikrosiatki których zadaniem jest tuszowanie cellulitu, delikatne opinanie oraz ujędrnianie ud.
7) PÓŁPRZEZROCZYSTY push-up opina, wygładza i ujędrnia pośladki.
8) Dyskrecja noszenia na którą składają się: płaskie szycie oraz płaskie wykończenia na przejściu tkanina - skóra. Dodatkowo szerokie wykończenia nogawek minimalizują powstawanie nieestetycznych "wałeczków".
9) Slim Reduction jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:
a) po porodzie (opina, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę

DOBÓR ROZMIARU
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.


Kolor: biały, czarny, cielisty
Rozmiar: S/M, L/XL

Tabela rozmiarów:
Rozmiar S/M L/XL
Obwód talii 70-80 80-90
Obwód bioder 85-100 100-110