Figi korygujące laser High

  •     Producent: Orirose
  • 35,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Wysokie modelujące figi korygujące brzuch
Wysokie majtki wyszczuplające powstałe z połączenia pasa wyszczuplającego i niezwykle gładkich, idealnie przylegających do ciała fig. Figi wyszczuplające powstały z cienkiej, sprężystej i płasko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i nylonu. Miękki, cienki ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem (płaskie szwy i obszycia) na styku tkanina-skóra modeluje niedoskonałości idealnie przylegając do ciała. Majtki wyszczuplające laser high w szybki i dyskretny sposób skorygują Twoja figurę od linii bioder, poprzez dolne i górne partie brzucha, talię pod biust. Część brzuszna (pas wyszczuplający) wykonany został z dwóch warstw tkaniny. Wewnętrznej, gładkiej i zewnętrznej dekoracyjno-wyszczuplającej (atrakcyjny, koronkowy, kwiatowy wzór). Część majtkowa wykonana została z ciętej laserowo tkaniny, której zadaniem jest idealne przyleganie do ciała.

ZALETY
Miękki, cienki ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem (płaskie szwy i obszycia) na styku tkanina-skóra modeluje niedoskonałości idealnie przylegając do ciała.
Cztery elastyczne, płaskie i płasko obszyte fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz podtrzymują i zapobiegają rolowaniu i zsuwaniu się pasa wyszczuplającego.
Powyższony stan fig wyszczuplających do około 39 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz wyszczupla i modeluje górne i dolne partie brzucha.
Płaskie wykończenia zapobiegają powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.

DOBÓR ROZMIARU
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar mniejszy

Kolor: czarny, cielisty, biały
Rozmiar: S/M, L/XL

Tabela rozmiarów:
Rozmiar S/M L/XL
Ob. talii 60-80 80-100
Ob. bioder 85-100 100-115