Figi korygujące brazilian High

  •     Producent: Orirose
  • 39,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Wysokie modelujące figi po porodzie unoszące pośladki
FIGI Brazilian to nowatorski projekt połączenia wysokich majtek wyszczuplających wykonanych w technologii laserowej z figami profilującymi kształt pupy wykonanych w technologii profilowania kształtu bielizny. Proces ten polega na wklejeniu pomiędzy dwie warstwy tkaniny wyprofilowanych do kształtu pupy piankowych wkładek, które korygują wizualnie i powiększają kształt pośladków o 2-3 cm. Majtki powstały z cienkiej i przyjemnej w dotyku, sprężystej i płasko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu. Sprężysty i wytrzymały materiał w połączeniu z płaskim wykończeniem (płaskie szwy i obszycia) na styku tkanina-skóra modeluje niedoskonałości idealnie przylegając do ciała.

ZALETY WYSZCZUPLAJĄCO - MODELUJĄCE
W szybki i dyskretny sposób skorygują Twoja figurę od linii bioder, poprzez dolne i górne partie brzucha, talię pod biust.
 Część majtkowa idealne przyleganie do ciała dzięki czemu figi w miejscach takich jak biodra, pośladki czy pachwiny nie odznaczają się nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach - zapewniając maksimum dyskrecji.
Równomiernie kształtują linię talii oraz wyszczuplają i modelują górne i dolne partie brzucha, a płaskie wykończenia zapobiegają powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.
Technologia profilowania kształtu bielizny to proces tworzenia bielizny polegający na wklejeniu pomiędzy dwie warstwy tkaniny wyprofilowanych do kształtu pupy piankowych wkładek, które korygują wizualnie i powiększają kształt pośladków o 2-3 cm. Dzięki temu rozwiązaniu zachowano maksimum dyskrecji przy 100% efekcie działania.

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu talii i bioder. Uzyskany z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu figach korygujących prosimy o dobór rozmiaru większego.

Kolor: czarny, beż
Rozmiar: S, M, L

Tabela rozmiarów:
Rozmiar S M L
Ob. talii 60-70 70-80 80-90
Ob. bioder 75-85 85-95 95-105