Body wyszczuplające 06209A Plus size

  •     Producent: Orirose
  • 169,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Body wyszczuplające brzuch, talię, uda

Dzięki body wyszczuplającemu BODY spandex CONTROL, w dyskretny sposób skorygujesz niedoskonałości talii i brzucha i bioder, co pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie atrakcyjną kobietę. Ulubiona sukienka znów o rozmiar za mała? Nie jeśli masz wykonane z niezwykle cienkiego i wytrzymałego materiału gorset BODY spandex CONTROL, który jest całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Dlatego nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Dyskretnie i tanio! Niech znajomi zaczną podziwiać Twoją smukłą figurę.

ZALETY BODY spandex CONTROL:
1) Body wyszczuplające wykonane zostały z miękkiego i przyjemnego w dotyku, cienkiego i wytrzymałego materiału na bazie SPANDEXU, który zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Unikalny krój w połączeniu z nowatorską, wytrzymała i elastyczną tkaniną idealnie modeluje talię, biodra oraz brzuch. Płaskie szycie body modelującego potęguje jego dyskrecje noszenia.
2) Dzięki BODY spandex CONTROL w sposób dyskretny i szybki skorygujesz niedoskonałości talii, brzucha, bioder, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać idealnie.
3) Dyskretny, elastyczny, cienki i wytrzymały materiał zapewnia pewne przyleganie gorsetu wyszczuplającego do ciała. Dlatego body nie zwija się i nie roluje zapewniając maksimum komfortu noszenia.
4) Trzystopniowa regulacja gorsetu zapewnia w zależności od potrzeby swobodną regulację ucisku.
5) Niezastąpiony dla pań na diecie, ponieważ dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu.
6) System X w postaci skrzyżowanych pasów plecowych, ściągając ramiona prostuje plecy i zapobiega garbieniu.
7) Idealny dla kobiet po porodzie, ponieważ pomaga pozbyć się brzuszka.
8) Unikalny krój, który układa się na każdej sylwetce.
9) BODY spandex CONTROL w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją talie, brzuch, biodra i pośladki nadając Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.
10) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki, nadając im wymodelowany kształt.
11) Szerokie o regulowanej długości ramiączka zapewniają pewne przyleganie gorsetu.
12) Komfortowe rozpięcie w kroku zapewnia regulację stanu gorsetu oraz swobodne korzystanie z toalety.

DOBÓR ROZMIARU:
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder (pod warunkiem, że wartość obwodu pasa nie przekracza wartości obwodu bioder) . Uzyskane z pomiaru obwód bioder należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

Kolor: czarny, cielisty, biały
Rozmiar: 2XL/3XL,4 XL

Rozmiar

2XL/3XL

4XL

Obwód bioder

105-115

115-125