Wiosna Lato 2015 trendy – część 1


Tegoroczna zima rozpieściła nas troszkę, pozwalając cieszyć się wysoką temperaturą przez długi czas. Nie musiałyśmy wyjmować ciepłych futer z szafy, co więcej można było pozwolić sobie na odrobinę ruchu na świeżym powietrzu. Oczywiście taką aurę cenią sobie najbardziej kobiety w ciąży. Nie musieliśmy również czekać długo na wiosnę, słońce przyjemnie ogrzewa nasze Twarze... ale w co się ubrać, kiedy wyrosłaś już ze swoich ubrań?

Ubrania ciążowe trendy wiosna - lato 2015!
     

Pamiętacie szał ogrodniczek, wiecznie modnych, funkcjonalnych, zarazem niegrzecznie zaczepnych ala chłopczyca? W tym roku ekstra odpowiednikiem dla ciężarówek są ciążowe kombinezony. Bardzo praktyczne, zakup taki nie jest na jeden raz - spodnie skonstruowane są tak, że będą komfortowe podczas ciąży, a także po porodzie. Połączenie subtelnej góry delikatnie podkreśla rosnący brzuszek, strój optycznie wyszczupla sylwetkę.
     

Martwisz się, że przybyło Ci kilka kilo i nie wyglądasz już dobrze w swojej ulubionej sukience? A co powiecie na taką propozycję, sukienka ciążowa maxi long? Luźne kroje, subtelnie nawiązujące do lat 70, moda ciążowa połączona ze sprawdzonym oraz nowoczesnym.

     

Dla pewnych siebie kobiet w ciąży, szukających czegoś ekstra polecamy przeźroczyste kreacje, sukienki ciążowe o charakterze wieczorowym ale przede wszystkim pikantnym, bo przecież i w ciąży pozostajemy kobietami. Subtelnie podkreślają ramiona pozwalając zobaczyć nieco więcej ale nie za dużo ;-)


Księżna Kate oraz jej brzuszek robi furorę na całym świecie
, jej klasa oraz etykieta dworu niesie odbicie w świecie mody dla ciężarnych i dobrze, bo mamy nieco dekadencji, nonszalancji oraz odmiennego stylu miejskiego. Kropki, kropy, drobne wzorki i serduszka. W połączeniu z kontrastowym kolorem mamy modne zestawienie odzieży dla kobiet w ciąży.


Zdecydowanym hitem, który już podbił nasze serca jest styl nawiązujący do korzeni.
Świeży powiew, etniczne wzory, odniesienie do kolorów oraz natury; piór, kwiatów, bynajmniej dzieci kwiatów. Przepiękne kreacje ciążowe w których nie sposób nie poczuć się jak Pocahontas. Delikatne i zwiewne materiały wybuchają energią, kobiecością - esencja słońca, lata, radości!