Ubranka i akcesoria do chrztu Abrakadabra

 
Szukasz ubranka do chrztu? Super się składa, bo do oferty Pieknamama.pl dodaliśmy najmodniejsze ubranka na chrzest polskiej marki Abrakadabra. Wspaniałe kreacje dla dzieci wykonane z najlepszej jakości materiałów ale zobacz sama, bo słowa mało oddają ich urok ;-)
 
    
 
Dlaczego Abrakadabra? Producent stawia na jakość, a także naturalność tkanin. Nam podoba się także niebanalność ubranek, pięknie zdobione sukienki okazjonalne dla dziewczynek, a także super skomponowane kreacje do chrztu dla małego gentelmena.
 
Abrakadabra proponuje komplety do chrztu jako dopasowane do siebie zestawy ale także osobne modele ubranek i akcesoriów, z których sami możecie stworzyć własną kreację. Kolekcja jest regularnie wzbogacana, co sezon pojawiają się nowe modele ubrań idące w parze z najnowszymi kanonami mody.
     
 
     
     
Abrakadabra to także ubranka świąteczne i na specjalne okazje. Piękne sukienki balowe dla dziewczynki już od pierwszych miesięcy życia, czy szykowne garnitury dla chłopców. Polecamy także przepiękne, drobiazgowo wykonane akcesoria dla dzieci, na przykład na uwagę zasługują ozdobne opaski dla dziewczynek zdobione kwiatami, perłami, atłasowymi tasiemkami. Dla chłopców Abrakadabra ma dekadenckie kaszkiety kolorystycznie skomponowane z nonszalanckimi muszkami, czy kamizelką na koszulkę.
     
     
     
Idealne na każdą porę roku, ubranka do chrztu ale także bolerka, odświętne płaszczyki i buty, które przypadną do gustu małym stopom. 
     
 
Zapraszamy!