Sukienki ciążowe na majowe uroczystościOkazjonalne sukienki ciążowe, czy może tego szukasz? Zbliża się czas majówek, komunii, urodzin w ogrodzie, na werandzie. Oficjalne spotkania na patio także Cię nie zaskoczą ;-)


Typowo świąteczne sukienki ciążowe; idealne także do komunii utarło się, że muszą być w kolorze ecru, czy też białym. Nuda... kolekcja wiosna lato 2015 pełna jest owocowych, kwiatowych, pełnych koloru sukienek, które wyprzedzają utarte trendy i tworzą otoczkę indywidualizmu noszącej kobiecie. Szaleństwo wiosny i lata zamknięte w niekrzykliwym kroju.


Prostota, klasyka? Jak najbardziej ale przegryziona drobiazgiem, bądź kontrastowym wzorem. Nawet klasyczna mała czarna ciążowa nie musi być nudna - chyba, że jednak wybieracie się na pogrzeb - nie no, żart ale zdecydowanie kobieta w ciąży powinna dodać sobie blasku i koloru.


Frywolne suknie ciążowe na majówkę, do ziemi, na ramiączka, kwintesencja kobiecości. Odzież ciążowa często wyprzedza trendy nieciążowe, które inspirowane są pomysłami Elpasa, 9fashion, czy też Bebefield. Zafunduj sobie odrobinę egzotyki, zwiewna sukienka na lato odsłoni i podkreśli Twoje walory, jak i oznajmi wszystkim Twój błogosławiony stan.


No dobrze, jeśli mimo to, nie udało się Was przekonać i pozostajecie przy swoim, polecamy wyjściowe i wizytowe sukienki dla kobiet w ciąży zachowujące business style, prezentują się zawsze dobrze, elegancko i stosownie do okazji. Subtelnie podkreślające sylwetkę, utrzymane w kolorze czerni, bieli, granatu, czy pudrowego różu.