Śliniaki i gryzaczki dla dzieci - nowość od Cheekychompers

 
Dziś wokół naszych małych ślinianek, które poznają świat nie tylko poprzez dotyk ale także na zasadzie co do rączki, to do buzi. I wtedy się zaczyna... to ząbkowanie, to ciekawość, to jedzenie jakimś cudem wypada w drugą stronę... A na spacerze? Swędzenie dziąseł doprowadza dzieczaczki do szału. Łapczywie wtedy pożerają co mają pod ręką - oczywiście trzeba zabierać kilka gryzaczków, bo drugim, ulubionym zajęciem brzdąców jest skłanianie rodzica do gimnastyki - ja wyrzucam, Ty podawaj - tyle, że trudno dać dziecku zabawkę podniesioną z ulicy, kiedy wiemy, że ono zaraz weźmie ją do buzi.

A znacie to, kiedy bąbelek łapie się za kurtkę, za bluzkę, gryzie ją i miętosi? Zaraz ma wszystko mokre, pościągane, czapka fruwa, uszy i szyja na wierzchu. Ach! Skąd w takiej małej buzi tyle śliny, myśli czasem rodzic. Takie sytuacje zna chyba każdy, kto ma dzieci. Dlatego też polecamy super świetne śliniaki, które pomogą okiełznać trudniejsze chwile, a dzieciom zapewnią maksimum komfortu.
 
Miękkie śliniaki w zabawne aplikacje lub jednokolorowe. Dopasujesz je do ulubionego ubranka dla chłopca, czy dziewczynki. Niezwykle praktyczne, bo dwustronne, stworzone z trzech warstw materiału, by dobrze chłonęły całą wydzielinę naszego paskudka.
 
I teraz najfajniejsze, co wydaje się być mega praktyczne, a tak rzadko stosowane w śliniakach tradycyjnych, zapinanych na rzepę. Śliniaki Cheekychompers posiadają regulację obwodu szyi dziecka i zapinane są na małe napki. Są tak skonstruowane, by zabezpieczać szyję dziecka niczym szaliczek czy chustka. Gryzaczek wbudowany w śliniak pozwala zaspokoić potrzebę ssania, gryzienia, ulży podczas ząbkowania. Takie zastosowanie jest super fajne, bo to koniec wyrzucania zabawek z wózeczka, nie musimy się już martwić o sterylność ;-)
 
Śliniaki i gryzaki dla dzieci Cheekychompers spodobają się każdemu z Was, a dzieciaki będą nimi zachwycone.
 
    
 
Zobacz inne, ciekawe pozycje dla dzieci w naszym sklepie :-)
     
     
 
Zapraszamy!