Rajstopy i legginsy ciążowe na jesień/zimę


Zima, brrrr, zima zła! Co tu na siebie założyć, żeby się nie zmęczyć kilogramem ubrań, zarazem żeby w brzunio było ciepło?

Może się zdziwisz, może nie lubisz, a może dopiero się zakochasz... najlepszym bowiem wyborem na chłodne dni są grube rajstopy oraz legginsy ciążowe :-)
 
 
W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli legginsów, a także specjalistyczne rajstopy ciążowe. Specjalna konstrukcja legginsów i rajstop umożliwia dopasowanie modelu do rosnącego brzuszka. Na jesień i zimę polecamy modele o grubości 60 Den, 100 Den i 300 Den.
     
Do wyboru masz różne grubości tkanin - z łatwością więc dobierzesz produkt na jesień, jeszcze cieplejszy na srogą zimę - polecamy także super legginsy i rajstopy wykonane z tkaniny bambusowej. Modele z wysokim stanem bardzo dobrze izolują plecy, nerki i brzuszek.
   
     
Sama zobacz, jakie kreacje możesz ubrać w połączeniu z legginsami. Są ponadczasowe i uniwersalne bo założysz je do bluzki, tuniki, sukienki czy też do szkoły rodzenia. Na pewno przypadną Ci do gustu getry Exclusive bądź grube legginsy wykonane z ciepłej bawełny.

Wybierz model, kolor i do dzieła! Bądź piękna, modna... i samych ciepłości! ;-)
 
     
     
Zapraszamy!