Propozycje na prezent na MikołajkiJak co roku polecamy Wam propozycje prezentów na różne okazje. Zbliżają się Mikołajki, dzień w którym obdarowujemy naszych bliskim miłymi drobiazgami. Co możemy polecić dla naszych przyszłych Mam? A może upominek dla Taty? W dobie praktycyzmu najlepiej sprawdzą się na prawdę drobne rzeczy, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego :-)

Dobrym pomysłem jest podarować bliskiej osobie bon na zakupy, wtedy dajemy możliwość wyboru tego, co się komu podoba, bez ewentualnej wpadki, że wybierzemy coś mniej stosownego.

Jeśli lubimy coś bardziej praktycznego, możemy wybrać ciepłe i przyjemne w dotyku bluzki ciążowe najlepiej z zabawną aplikacją.
 
     

Doskonałym rozwiązaniem są także kosmetyki. Odżywcze, pachnące, specjalistyczne kosmetyki dla kobiet w ciąży. Możecie także pokusić się o bukiety ubranek dla dzieci, taki prezent zawsze się przyda młodym rodzicom ;-)

Super propozycją jest także muzyka dla Mamy i maluszka, ciekawy poradnik na okres ciąży, bądź wychowania dziecka, czy też super upominek w postaci kalendarza ciąży.

     
     


Coś dla taty? Nie ma problemu, polecamy super koszulki dla przyszłego taty w których Wasz mężczyzna będzie dumnie prezentował się kolegom. Prezent bardzo sympatyczny i wymowny.

     
     

Specjalnie dla naszych Mam, możemy także pokusić się o bieliznę. W naszym sklepie znajdziecie koszulki do ciążowe i do karmienia zarówno te słodkie, jak i bardzo gorące...