Prezenty świąteczne dla mamy, dla dziecka, dla taty

Jak co roku stajemy na wysokości zadania i podpowiadamy, co może być super prezentem na świąteczne okazje dla mamy, dziecka oraz nowo upieczonego taty. Kiedy temat prezentów kręci się wokół kobiety ciężarnej, bądź takiej która urodziła robi się nieco bardziej trudny, bo trudno wybrać dobry prezent dla kobiety w ciąży. I tak zacznijmy od tematu prezenty dla kobiet w ciąży - chronologicznie będzie najłatwiej ;-)
Prezent dla ciężarnej powinien być czymś, co przyda się teraz, a nie po porodzie - to tak, jakbyśmy dostali od kogoś super bluzkę ale o rozmiar mniejszą na czasy, aż schudniemy. Tak więc pomyślmy! Ciąża nie trwa długo, więc prezent taki albo wykorzystany będzie jeszcze przez kilka tygodni, albo przyda się także po porodzie dla mamy i dziecka - tutaj z pomocą przychodzi praktyczne zastosowanie ubrań ciążowych i bielizny do karmienia.
 
     

Super pomysłem na prezent świąteczny może okazać się elegancka bielizna dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących. Taki prezent będzie wspaniałym podarunkiem od męża dla żony. Prezentujemy kilka najpopularniejszych modeli, jeśli chcecie przeczytać więcej o możliwościach takiej bielizny, kliknijcie na obrazek poniżej modelu, który wpadnie Wam w oko (pamiętajcie, że w sklepie Pieknamama.pl jest znacznie więcej ciekawej bielizny na prezent).
 
     

Jeśli z jakiegoś powodu bielizna nie jest najlepszym rozwiązaniem, możesz rozważyć kosmetyki dla mam, super płyty z muzyką klasyczną i relaksacyjną, czy też ciepłą i zabawną bluzą dla ciężarówek, która podkreśli brzuszek. Aby sprawić przyjemność osobie obdarowywanej, możesz także pokusić się o ciepły i miły szlafrok ciążowy.
 
     

Prezenty dla dziecka: mówiąc o płytach, bierzmy pod uwagę, że komponowane one są także dla dzieci - tych w brzuszku, jak i nowo narodzonych. Wspierają rozwój dziecka od pierwszych miesięcy życia płodowego, jak i później. Jest to wspaniały prezent, który posłuży całej rodzinie do wielu zabaw i rozwoju dziecka jeszcze przez kilka lat.

Wspaniałym prezentem dla dziecka może także okazać się super zabawka. Pozostaje pytanie jaka? Wróćmy do naszych dziecięcych lat, pamiętacie czym bawiliśmy się najchętniej? Jakie zabawki wzbudzały w nas żywe zainteresowanie, pobudzały fantazję i finezyjny, baśniowy świat? Pamiętacie lalki szmacianki? Niektóre z nich miały swojego przyjaciela niczym Ala z elementarza w postaci psa, czy kota. Takie zabawki można kupić i teraz, w sklepie Pieknamama.pl polecamy ofertę Ziabaqlu. Ręcznie haftowane, piękne bajkowe postaci zabawek dla dzieci - lalka szmacianka o niebanalnej urodzie ze swoim przyjacielem, miękkie, atestowane grzechotki - psy, czy też milusińskie słonie. Sami zobaczcie, zabawki urzekają nawet dorosłych :-)
 
     

Możemy także pomyśleć o akcesoriach typu ubranka, czy kosmetyki ale dzieci chyba najbardziej lubią urocze zabawki do których czule się przytulają, poznając poprzez dotyk.

     

Myśląc o prezentach świątecznych pomyślmy też o przyszłych ojcach. O ile mężczyźnie po prostu trudno kupić gadżet, którego jeszcze nie ma, bądź trafić w taki, jaki akurat by chciał z pomocą przychodzi temat przyszłego bycia tatą, który każdego faceta napawa dumą i to można wykorzystać. Super prezentem dla taty będzie zatem zwykły t-shirt, który powie światu o szczęściu mężczyzny, a jak niezwykły dla samego, wspaniałego ojca.