Prezenty dla Mamy, Dziecka i dla Taty - poznaj najciekawsze propozycje


Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych propozycji świątecznych prezentów dla Mamy, Dziecka i Taty. Sprawdzone pozycje, które cieszą się zainteresowaniem naszych Klientów, jak i sprawiają radość osobom obdarowanym, bo dobry prezent to trafiony prezent ;-)

Zagłębiając się w tematykę ciąży i macierzyństwa wybór dobrego podarunku wydaje się być prosty. Prostszy jest wtedy, kiedy masz pewność czego może potrzebować osoba, którą chcesz obdarować, jeśli natomiast nie masz pomysłu a stoisz przed wyzwaniem "co kupić" to niewykluczone, że nasz artykuł podpowie Ci coś ciekawego.
 
Zacznijmy od naszych kochany Mam. Wybór prezentu dla Mamy może zamącić w głowie, bo tak na prawdę kobieta oczekująca dziecka ma już wielką listę potrzebnych rzeczy, którą sumiennie wykreśla w oczekiwaniu na rozwiązanie. W związku z tym prawdopodobnie ma już upatrzony model, kolor, rozmiar rzeczy, która ją interesuje i o ile nie zdublujemy swoim podarunkiem pozycji, to może się okazać, że nie trafimy w potrzeby. Zatem najbardziej uniwersalnym i taktownym prezentem będzie podarowanie czegoś, co przyda się na pewno, czego nigdy nie jest zbyt wiele... co może przydać się teraz, za rok i za dwa lata... a posłuży jeszcze w ciąży, jak i po porodzie.

Oczywiście zawsze jest zasada: obserwuj. Podpytaj subtelnie, zaciekaw się listą zakupów przyszłej mamy... masz szansę trafić w odpowiednią rzecz, bądź uniknąć sytuacji z powyżej.

Z naszego doświadczenia wiemy, że najbardziej uniwersalnym i sprawdzonym prezentem dla Mamy będzie:

Upewnij się co do rozmiaru, ulubionego koloru i ewentualnie kroju. Niektóre Panie lubią proste, bawełniane i miłe w dotyku koszulki ciążowe, inne wolą coś bardziej wyrafinowanego. Pod uwagę też można wziąć fakt, że w szpitalu do porodu przydają się raczej koszulki dłuższe które pozwalają na karmienie dziecka, tym samym przydadzą się jeszcze przez kolejne miesiące po porodzie.
 
     
 
Bardziej ryzykownym zakupem jest zestaw biustonosza dla mam z figami. Takim prezentem najlepiej jeśli obdaruje dobrze zorientowany w potrzebach, jak i rozmiarze Tata. Kupując biustonosz pomyśl czy chciałbyś aby Mama nosiła go teraz, czy po porodzie - najczęściej piersi kobiety w ciąży są mniejsze niż po porodzie a to dlatego, że później ma miejsce laktacja. Najlepiej zatem wybierać rozmiar bielizny w 9 miesiącu ciąży - wtedy najbliżej nam do tego, co będzie się działo później ;-)
 
     
Świetnym prezentem może okazać się także elegancka sukienka - bo chyba nie ma kobiety, która by się nie ucieszyła na widok pięknej sukni. Polecamy modele ciążowe, a także sukienki do karmienia.
     
     
Mniej zobowiązujące ale także bardzo przydatne są bluzki ciążowe - uznaniem cieszą się te z zabawnymi aplikacjami. Polecamy także fajne bluzki do karmienia.
     
     
     
Na koniec przejdźmy do akcesoriów. Każda Mama lubi ułatwiać sobie życie odpowiednią pomocą i tak dobrym prezentem może być laktator (upewnij się, czy ten model spełni wymagania przyszłej Mamy), torba na rzeczy dla Mamy i maluszka czy też rogal do karmienia, który niesłychanie ułatwia spanie jeszcze podczas ciąży odciążając brzuszek i kręgosłup. Dobra, kolorystyczna chusta do noszenia maluszka może okazać się bardzo przydatna w pierwszych tygodniach życia dziecka.

Swój podarunek możemy także umilić specjalną muzyką dla Mam, bądź płytą z ćwiczeniami i poradami dla kobiet w ciąży i po porodzie.
     
     
Co dla dzidziusia? Najczęściej kupujemy zabawki, bądź miłe kosze prezentowe. Nie ryzykowalibyśmy kupnem ubranek, bo każda Mama ma swoje wymagania kolorystyczne i praktyczne, za to akcesoria dla dzieci są jak najbardziej na miejscu.

W naszej ofercie mamy bardzo ciekawe zabawki przystosowane dla dzieci od pierwszych dni życia. Miękkie przytulanki o ciekawej kolorystyce, szumiące misie czy też ciepłe otulacze dla dzieci. Bardzo dobrym pomysłem może okazać się kupno zabawnego plecaczka z termiczną kieszonką dla dzieci nieco starszych - na pewno sprawicie pociesze wiele radości.
     
     
     
A teraz Mamo, jeśli szukasz miłego podarunku dla swojego mężczyzny to radość sprawić mu możesz zabawną koszulką z aplikacją, która wprawi Tatę w dumę. Polecamy także męskie torby dla Taty i dla maluszka. Przyjemnym podarunkiem może także okazać się ciepły i miękki szlafrok męski - zobacz, mamy ciekawe propozycje. Dla mam szukających czegoś konkretnego dla aktywnych tatusiów polecamy bluzy dla dwojga, by Twój mężczyzna także mógł nosić maluszka w chuście i pokazywać mu świat swoimi oczami ;-)
     
     
     
Zapraszamy!