Poncho - doskonałe rozwiązanie dla kobiet w ciążyNadchodząca jesień i okres przejściowy, który wiąże się ze zmianami o tej porze roku potrafi co najmniej poirytować. Znacie to, wychodzicie rano do pracy doświadczając porannego chłodu, około południa robi się na tyle ciepło, że zabrana ze sobą kurtka zaczyna sprawiać problem. Pomocnym rozwiązaniem w tej sytuacji są ciepłe swetry oraz szał każdej Pani Złota - Poncho. Kobieta w ciąży musi dbać o siebie podwójnie, zwłaszcza przy skokach temperatury za oknem, ciepłe poncho ciążowe będzie super rozwiązaniem, które sprawdzi się także po porodzie.


Wydawałoby się, że stare przemija ale dzisiejsze kobiety nie mogą rozstać się z tym super rozwiązaniem, pewnie dlatego, że jest uniwersalne ale i szalenie kobiece. Wybierając poncho, może ubrać swoją ulubioną kurtkę skórzaną, czy ciepłą bluzę ciążową, na to narzucić wełniane poncho - kwintesencja kobiecego stylu i szyku, prawda.


W sklepie Pieknamama.pl dostępne są różne rozwiązania dla Pań w ciąży, proponujemy zwiewne narzutki ala swetry, jak i pełne poncho ciążowe wykończone golfem. Sprawdzaliśmy sami - poncho na prawdę świetnie izoluje ciepło i pozwala na wygodne rozwiązanie jesienią czy wiosną.

Niezależnie od figury do dyspozycji macie Poncho tradycyjne wykończone trójkątem na przodzie oraz tyle, oferujemy także prostą formę, kroje ovesize - zupełnie luźno okalające figurę. Tkaniny wełniane, swetrowe, bawełniane, najpiękniejsze Poncho to jednak takie typowe ze splotu warkoczowego - jest także super ciepłym modelem.