Otul się ciepłem


Niewątpliwie wielu z nas uwielbia jesień za złote barwy, za ostatni ciepły wiatr i liście tańczące w powietrzu. Jest to czas w którym zaczynamy się wyciszać, powracamy do ulubionego zapachu i światła świec, ciepłej herbaty z imbirem i sokiem malinowym... a także do naszych ulubionych, ciepłych ubrań. Nam jesień kojarzy się ze wspomnieniem ciepłego, wełnianego swetra, ciepłych kapci uszytych przez babcię, pachnącym strychem i ogniem kominka kocem. No dobrze ale wróćmy do tematu otulenia swojego brzuszka, a kiedy już to zrobisz możesz rozpłynąć się we wspomnieniach... i uśmiechnąć do tego, co będzie. Wszak nowe przed Tobą i lada chwila pojawi się mała kruszynka, która odmieni Wasze życie :-)
 
 
Na jesienną słotę, by ciepło otulić rosnący brzuszek polecamy cudowne i magiczne swetry ciążowe, a także ponczo. Idealne nie tylko na jesień ale i zimę. Doskonałe także po ciąży. Stonowane kolory, najmodniejsze i ponadczasowe kroje.
 
     
     
Doskonałym uzupełnieniem do swetra jest ciekawa czapka. W naszej ofercie znajdziesz ciepłe czapki i kominy zimowe, które będą uzupełniały całość kreacji dając jednocześnie komfort podczas niepogody.
     
     
     
Nasze modele doskonale prezentują się ze spodniami ciążowymi ale bardzo wygodnym rozwiązaniem, kiedy brzuszek jest już okazały są legginsy ciążowe. Polecamy miękkie i ciepłe legginsy przystosowane do nawet dużego brzuszka, a także ocieplane spodnie ciążowe dla zmarzluchów.
     
     
     
     

Legginsy nie tylko świetnie skomponują się ze swetrami i cardiganami ale także wraz z sukienką. W wydaniu jesiennym polecamy ciepłe sukienki ciążowe wykonane z tkaniny swetrowej. Coś w stylu tuniki ale o bardziej eleganckim i w ciekawym wydaniu. Sama zobacz.

Zapraszamy!