NOWOŚCI - Kolekcja ciążowa Jesień Zima 2015/2016W tym roku jesień zaczęliśmy łagodnie, słonecznie i z ciepłą aurą, co cieszy zmarzluchów ale daje nam także możliwość ciekawej stylizacji, zwłaszcza wtedy, kiedy jesteś w ciąży, a czas nabiera innego wymiaru ;-)

Każda kobieta przeżywa ciąże na swój sposób, jednak zawsze towarzyszy nam stan uniesienia i radości, chcielibyśmy oznajmić całemu światu, że w naszym brzuszku rośnie fasolka, która za kilka miesięcy zjawi się w naszym życiu na stałe będąc owocem Miłości dwojga rodziców. Chcąc pokazać brzuszek i podkreślić go, mamy do wyboru wiele stylizacji, jesienne kompozycje wnoszą dużo możliwości także tych, umożliwiających ukrycie niedoskonałości naszej figury.


Jesienna kolekcja odzieży ciążowej to jak zwykle ciekawy krój - przeważa oversize i luźny fason, delikatnie otulający figurę. Dzianiny swetrowe, dresowe świetnie sprawdzają się na chłodniejsze dni, natomiast zdecydowanie super odjechane są wymieszane barwy i łączone kolory.

Nawiązując do trashu, mamy tkaniny o finezyjnych wzorach, przefarbowaniach, urozmaicone o kontrastowe lamówki oraz łaty. Bluzki ciążowe na jesień w tej kolekcji są ponadczasowe, dają możliwość zestawienia w różnym stylu. Nieocenione spodnie ciążowe typu rurki królują i w tym sezonie.

Strój codzienny dla kobiet w ciąży to elegancja sportowa połączona z klasyką niegrzecznej chłopczycy, wkrada się nieco dziewczęcego posh dając nam możliwość zabawy.


Przejdźmy do wyczekiwanych sukienek, bo jest na czym zawiesić oko. Sukienki ciążowe nie jeden raz zachwyciły nas, kilkuletnie już mamy i zasmuciły zarazem, że nie ma takich w standardowym wydaniu. Niepowtarzalne, podkreślające kobiece kształty, wyrafinowane kroje cieszące niebanalnym designem.


Najfajniejsze chyba jednak są możliwości kolorystyczne (jak zwykle), bo w ofercie dostępne są modele stonowane dla kobiet ceniących styl ciążowy biznes, jak i bardziej fikuśne, codzienne w barwach musztardy, ocean, szarości, czy też tak samo odjechane jak i bluzki, pozwalając nam ubrać się nie gorzej, niż kobiety Vintage ;-)