Nowości dla mam Cangaroo

 
Aha, nie mam się w co wcisnąć? Nie tylko w ciąży pojawia się taka myśl ale dzisiaj akurat jedynie o ciąży. No dobra, i trochę po porodzie, bo w sumie to dobrze się składa.

Odzież ciążowa Cangaroo. A to nowy producent w naszej ofercie wyczajony na fejsbuku - kto klika ten widzi, kto szuka tym bardziej, bo google podkłada reklamy gdzie może. Normalnie niekoniecznie klika się w reklamy ale bluzka, która się ukazała była po prostu fajna! Może słusznie, że czasem ktoś postanawia reklamować swoje produkty, jak mawia klasyk "reklama dźwignią handlu", bo akurat bez tego nie zaprezentowalibyśmy Wam bardzo fajnej kolekcji. O tym poniżej.
 
     

Do oferty PM jest zawsze ściśle określony research. Nie każdy ma możliwość prezentować swoje perełki na stronach naszego sklepu, bo zależy nam na tym, aby odzież ciążowa była z najwyższej półki jakości, żeby odzwierciedlała najnowsze trendy modowe. Dla brzuszka i dla maluszka - jakość po pierwsze. Cangaroo przykuło naszą uwagę, bo na pierwszy rzut oka widać, że kolekcja ma po prostu stajla. Dzianinowe i dresowe ubrania ciążowe w stylu casual. Same potrzebne, podstawowe rzeczy, aby mama poczuła się komfortowo i niebanalnie. Bluzki ciążowe służą także jako bluzki do karmienia, o kroju oversize - no kto nie lubi? Sama wygoda. Warto też spojrzeć na sukienki i krótkie narzutki do nich. Prostota ale ta z lat 90 - sukienka ciążowa podkreśla figurę, w połączeniu z bluzeczką zapewnia intymność podczas karmienia piersią. Stylówa kojarzy się z filmami Step Up, czy Dirty Dancing... fikuśne, dziewczęce zarazem skromne bez wyzywającego podtekstu.


Na pewno fajne też są legginsy - typowo sportowe z pasem na brzuszek w ciekawych wzorach. Spódnica ciążowa Cangaroo podkreśla kobieco biodra.

 
 
Kupujemy to i polecamy serdecznie! ;-)