Modne stylizacje na Lato z brzuszkiem
Fala gorąca ostatnich dni nie pozostawia złudzeń, że mamy lato. Może jeszcze nie kalendarzowe ale na pewno za oknem już tak.

Ciepły powiew wiatru rozbudza zmysły, słońce mieni opalenizną skórę. Większość z nas marzy o tym, żeby znaleźć się na dzikiej wyspie pośród palm z dobrym drinkiem (niekoniecznie alkoholowym dla ciążo-rówek), wokół szumią egzotyczne fale turkusowego oceanu, a wszystko na czym zaczyna się i kończy nasz dzień to uśmiech ukochanego mężczyzny ;-)
 
     
     
 
Niestety we większości pozostaje nam tylko pomarzyć i mierzyć się z upałem zwłaszcza w ciąży - przynajmniej do pierwszego urlopu. Nie pozostajemy jednak do końca stratni, bo rekompensatą za brak egzotycznej plaży pozostaje moda, gdzie swoje zmysły wyrażać możemy poprzez modny i wyszukany ubiór.

Niezmiennie na lato polecamy kobiece sukienki ciążowe, jako ubiór na każdą okazję i na każdą figurę. Sukienka ciążowa to nie tylko świetny sposób na podkreślenie walorów swojej figury ale także wyrażenie się poprzez przepiękne, kwieciste wzory czy też kontrastowe kolory. Dla Pań lubiących ukryć swoje co nieco sukienka ciążowa może być także świetnym rozwiązaniem podkreślającym dodatkowo brzuszek.
 
 
Sportowo, modnie i wygodnie - czyli wygodne szorty oraz bluzki ciążowe. Taka idea podoba się kobietom zaraz po sukienkach, bo o ile niekoniecznie będzie to kwintesencja kobiecości to podkreślisz walory swoich nóg, a odpowiednio dobraną bluzką uwydatnisz lub zniwelujesz rosnące wraz z brzuszkiem kształty ;-)
 
 
Bluzki ciążowe to rozwiązanie praktycznie na 3 lata ponieważ ich kroje pozwalają na noszenie ich podczas ciąży, a także po porodzie - często przystosowane są także do karmienia. Ponadczasowy krój oversize sprawia, że model kupiony teraz pozostanie ciekawą propozycją i na kolejne sezony. Pozostaje wybrać krój oraz wzór, bądź stonowane odcienie według swojego gustu, skomponować je z szortami i mamy super wyjściową kombinację na różne okazje, a także i na co dzień. Niezawodnym rozwiązaniem, zarazem wygodnym i modnym będą także kombinezony ciążowe.
 
     
     
 
Paniom lubiącym klasyczny ubiór polecamy bluzki ciążowe wraz z rybaczkami lub w zestawieniu ze spodniami ciążowymi na lato. Przypominamy, że nasze kroje przystosowane są dla potrzeb mam, dzięki czemu rosną wraz z brzuszkiem. Na lato najbardziej praktyczna tkanina to len czy też dobrej jakości bawełna, aby ubranie było komfortowe i pozwalało oddychać naszej skórze - taką też odzież ciążową na lato Wam proponujemy. Zobaczcie same, jak super wizualnie to się przedstawia.
 
     
 
Zapraszamy!