Mama w Pracy


Mama w pracy, dzisiaj to już nie takie wyzwanie.

Trudny temat, mama w pracy. Trudny nie tylko pod kątem stosownego, wygodnego ubioru ale i trudnych decyzji. Niekiedy roznosi nas energia i nie wyobrażamy sobie, że zalegamy w domu, kiedy życie toczy się dalej. Trudno jest także po narodzinach dziecka zrezygnować z czasu urlopu macierzyńskiego i rozstawać się prawie na całe dnie...

W początkowej fazie ciąży, mamy większy komfort, bo mieścimy się jeszcze w naszej odzieży. Dopiero kiedy brzuszek podrośnie, może zrobić się niezręcznie bez odpowiedniej sukienki ciążowej, spodni czy bluzki. Etykieta służbowa wymaga bowiem, aby zawsze wyglądać schludnie i elegancko. Trudno to zrobić jeśli nasz garnitur w rozmiarze 36 przestał się dopinać miesiąc temu... z pomocą jednak przychodzi linia biznes dla kobiet w ciąży oraz mam :-)

 
     

Seria Mama w Pracy to grupa ubrań ciążowych zdominowana przez stonowane stroje, pełniące charakter stroju służbowego. Kolekcja eleganckich spodni ciążowych, które pomieszczą Twój brzuszek na każdym etapie ciąży prezentując się bardzo oficjalnie i stylowo. W ofercie znajdziesz też eleganckie i proste bluzki bywa, iż zdobione nutą nowoczesności w postaci węzła czy wiązania... albo asymetrycznego kroju. Hitem od zawsze były sukienki ciążowe o charakterze służbowym, które są po prostu najwygodniejsze. W takim stylu nie straszna nam kolacja z Klientami, posiedzenie z Prezesem czy wyjazd służbowy. Linia służbowych ubrań dla mam subtelnie podkreśla brzuszek, nie łamiąc schematu, a Ty czujesz się po prostu dobrze.

     
     

Producenci zadbali, abyś w kolekcji znalazła także specjalne rajstopy o konstrukcji dla mam, a także okrycie wierzchnie w postaci eleganckiego płaszcza, czy kurtki ciążowej. A po porodzie nie zabraknie ubrań, które służą także do karmienia. Ukryte suwaczki albo nachodzące na siebie warstwy materiały prezentują się ciekawie, modnie, nie ma mowy o zorientowaniu się, że bluzka czy sukienka są do karmienia. Jeśli karmisz swoje dziecko w godzinach pracy, bez problemu udostępnisz pierś i zaspokoisz potrzeby maluszka.