Mama na plaży

 
Pierwsze, słoneczne weekendy za nami, co za tym idzie najczęściej nad wodą. Lato idzie do pełni serwując nam coraz gorętsze dni, warto więc mieć w swojej szafie coś wygodnego nie tylko na odpoczynek ale i na co dzień... bo nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór ;-)

Już o tym pisaliśmy ale nie ma co wracać wystarczy rozejrzeć się wokoło. W tym sezonie królują szorty (u nas w wydaniu jako szorty ciążowe) i proste topy czy tshirty. W zależności w jakim stylu się nosisz, czy lubisz elegancję na co dzień, czy preferujesz casual w naszym sklepie znajdziesz szorty ciążowe uszyte z różnych tkanin. Dresówki, bawełniane, czy lniane - te ostatnie najlepsze na wyjazdy i urlop.
 
     

Kobieta w ciąży niekoniecznie lubi paradować na słońcu, skóra wtedy inaczej absorbuje promienie słoneczne i niestety daje się we znaki większości Pań - co by czuć się komfortowo na plaży dobrze jest mieć ciążowy strój kąpielowy - jeśli nie przejmujesz się swoimi mankamentami to uśmiechniesz się do kobiecego bikini - wyeksponuje piersi i rosnący brzuszek. Paniom ceniącym nieco więcej intymności polecamy serdecznie bardziej zabudowane kostiumy okrywające więcej ciała.

 
 
 
Oczywiście najlepiej latać po plaży mając na sobie jeszcze coś, dobrym rozwiązaniem jest tunika plażowa lub pareo - ochroni przed słońcem ale i dyskretnie ukryje Twoje skarby pod lekką tkaniną - masz już szkraby? Docenisz te ubranka ;-)

Ach! Na lato konieczne! Czym byłaby kobieta bez sukienki plażowej? Jest na czym zawiesić oko. W tym roku Mama i Ja poszalała szyjąc tak wiele wzorów ciążowych sukienek letnich, że jest w czym przebierać nawet na każdy dzień.
 
     
Zapraszamy!
Imige Designed by vvstudio Freepik