Kurtki i płaszcze ciążowe na jesień i zimę


Załamanie pogody skłania nas abyśmy rozejrzeli się za czymś cieplejszym do ubrania. Będąc kobietą aktywną w ciąży musisz dbać o siebie dwa razy bardziej, co za tym idzie przyda Ci się odpowiednio dobrana kurtka ciążowa, która będzie chronić przed jesiennym deszczem, wiatrem, a także mrozem w zimę.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych pozycji z działu Kurtki i Płaszcze Ciążowe na sezon Jesień Zima 2016/2017.
 
Jeżeli nie jesteś jeszcze zorientowana w propozycjach ubrań ciążowych, to może zaciekawić Cię informacja, że dzisiejsze kolekcje niczym nie odbiegają od kanonów standardowych ubrań. Do dyspozycji kobiety w ciąży są specjalistyczne ubrania przystosowane do rosnącego brzuszka, modne czy sportowe stylizacje, a także ubrania do karmienia. Tak samo jest z kurtkami ciążowymi, które zaprojektowane zostały z myślą o Twoich 9 miesiącach, a także i na później.

W ofercie dostępne są modele eleganckie typu płaszcze ciążowe wykonane z wełny, dedykowane kobietom pracującym które potrzebują typowo służbowego ubioru.
 
 
Dostępne płaszcze mają także wymiar POSH, o nieco luźniejszej formie nadając jednak całości ubioru niebanalnego charakteru. Wszystko utrzymane w najnowszej tonacji koloru i kroju w świecie mody.
 
     
Dla Pań ceniących sportowy design polecamy kurtki ciążowe od typowo czarnych po kurtki typu narciarskiego, czy zdobionego kobiecym wzorem. Modele mają różne długości, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego kroju do siebie - jeśli poruszasz się autem uniwersalna będzie kurtka krótsza. Dla zmarzlucha polecamy kurtki ciążowe o nieco dłuższym stanie, które okryją okolice bioder dając maksymalnie dużo ochrony przed zimnem.

Nie trzeba dodawać, że w zależności od Twoich potrzeb do dyspozycji masz kurtki czy płaszcze wyposażone w kaptur, duży kołnierz chroniący przed wiatrem, większość modeli jest dobrze zaimpregnowana by nie przepuszczać wilgoci. Niektóre wyposażone są w system zamków, czy przepięć aby sprostać wymaganiom powiększającego się brzuszka. Trudnością w projektowaniu tego typu modeli odzieży wierzchniej jest potrzeba kroju przylegającego do ciała, który dodatkowo nie poszerzy wizualnie sylwetki, zarazem zapewni maksimum komfortu w każdych warunkach.
     
     
Powyżej zaprezentowaliśmy kilka modeli z nowej kolekcji na ten sezon, warto jednak rozeznać się w kolekcji z poprzedniego roku gdyż znajdzie się tutaj kilka pozycji cieszących się uznaniem do dziś. Moda i styl zmieniają się jak w kalejdoskopie, pewne wartości wizualne pozostają jednak bez zmian, a co do gustu się przecież nie dyskutuje. I tak super rozchwytywane są modele Elpasa w kobiecych kolorach jako kurtki i płaszcze o charakterze najbardziej uniwersalnym. Także kurtki Torelle niezmiennie cieszą się zainteresowaniem od lat, niby prosty krój i nieco sportowy design jednak pozostający w zgodzie z kobiecą elegancją.
     
     
Warto także wspomnieć o kurtkach dla dwojga to znaczy takich, które pomieszczą brzuszek na każdym etapie ciąży, a po porodzie dzięki nowoczesnym zastosowaniom dodatkowych paneli pozwolą na noszenie dziecka w nosidełku bądź chuście tuż przy Twoim ciele - super rozwiązanie zwłaszcza, jeśli nie lubisz zabierać ze sobą wszędzie wózka ;-)
     
     
Zapraszamy!