Kolekcja Jesień Zima 2016 - 2017 9fashion


Odzież ciążowa na jesień i zimę, zapraszamy do obejrzenia kolekcji producenta odzieży ciążowej 9 fashion.

W tym sezonie 9 fashion stawia zdecydowanie na sukienki. Kolekcja cieszy się dużą ilością nowych modeli, sam design natomiast opiera się na formie służbowej i z całą pewnością można stwierdzić, że jest to linia polecana dla mam pracujących.
 
Jeśli myślisz, że to tylko dress code to pozytywnie się zawiedziesz. Poza typowo biznesowymi sukienkami 9 fashion stworzył także kilka modeli o nieco wyrazistej formie, która łączy w sobie różną fakturę, subtelny wzór, czy jesienne kolory typu wino, musztarda, morski, a które konstruktywnie podpierają wizerunek mamy pracującej.
 
 
Sukienki te doskonale sprawdzą się podczas wyjść służbowych, kolacji, spotkań, a dzięki unikatowej konstrukcji stanowić będą bardzo wygodny ubiór. W zależności od potrzeb możesz dobrać odpowiedni dla siebie krój, aby podkreślić swoje walory bądź ukryć mankamenty zmieniającej się w ciąży sylwetki.

Dobrze wiedzieć, że sukienki ciążowe 9fashion miewają funkcję sukienek do karmienia. Stają się tym samym super opcją dla aktywnych mam na czas ciąży, a także po porodzie.
 
 
Ubrania ciążowe dla kobiet pracujących to nie tylko same sukienki ponieważ każda z nas raczej lubi różnorodność. Producent  w tym roku oferuje także ciekawą linię spodni ciążowych, które świetnie zestawią się w stylizacji służbowej. Na ten sezon propozycją są spodnie typu rurki i kroje dopasowane do sylwetki. W opcji dla mam współgrają z rosnącym brzuszkiem dlatego niezastąpione jako spodnie ciążowe.

Jeśli to Twoja pierwsza ciąża i nie bardzo jeszcze wiesz, jak wygląda konstrukcja spodni ciążowych, to już podpowiadamy. Możesz spotkać modele o obniżonym stanie, czyli takie które kończą się na linii bioder, by nie uciskać brzuszka. Jeśli więc należysz do grona osób, które nie lubią się czuć skrępowane i brzuszek podczas ciąży będzie wyjątkowo wrażliwy, spodnie tego typu mogą Ci bardzo odpowiadać. Drugą, spotykaną formą jaką możesz spoktać to spodnie ciążowe wykończone pasem z elastycznego materiału. Tak samo jak w poprzednim rozwiązaniu krój kończy się na linii bioder, a jego przedłużeniem jest elastyczny i komfortowy pas o różnej wysokości, który rośnie wraz z ciążą. Takie rozwiązanie przydatne może być szczególnie na jesień i zimę, ponieważ pas otula newralgiczne miejsca i brzuszek, a same spodnie lepiej się trzymają i nie opadają. Oczywiście warto samemu doświadczyć, przymierzyć i zdecydować co nam najbardziej będzie odpowiadać.
 
     
Bluzki ciążowe 9fashion nie odbiegają raczej od oficjalnej formy całej kolekcji. Do dyspozycji mamy dobrze już znane i sprawdzone rozwiązania modeli z poprzednich lat wzbogacone o nowe kolory. Pozwala to na szersze rozbudowanie stylizacji, nie mniej pozostaje ona raczej w granicach formy oficjalnej. Na duży plus mamy jest podwójne zastosowanie bluzek - na okres ciąży i do karmienia.
     
     
Warto jeszcze wspomnieć, że z ciekawszych rzeczy w oko wpadają dwa nowe modele płaszczy ciążowych. Trochę casualowe, na pewno bardzo POSH ;-)
     
     
Zapraszamy!