Eleganckie figi modelujące – Mitex


Dzisiejszy temat jest trochę tabu, bo nie każda z Was lubi mówić o swoich doświadczeniach, często ukrywając skutki ciąży pod grubą warstwą ubrań. Ciąża i poród jest wyzwaniem dla organizmu kobiety i nie jest to tajemnica, bardzo często doświadczamy przyrostu wagi, nasza skóra narażona jest na ogromny wysiłek, po którym nie zawsze wraca do swojej formy i tylko wybrańcom dane jest cieszyć się nieskazitelną sylwetką zaraz po porodzie.

Jest wiele rad dotyczących jak dbać o swoją skórę jeszcze podczas ciąży, na pewno ćwiczenia oraz specjalistyczne kosmetyki dużo pomagają ale jak zabezpieczyć skórę zaraz po porodzie, kiedy drastycznie i nagle ulega zmniejszeniu? Pomocna na tym etapie jest bielizna korygująca oraz bielizna wyszczuplająca. Razem z ćwiczeniami, które pomagają w czasie połogu powrócić do formy, należy także popracować ze skórą mechanicznie.

Odpowiednie masaże oraz ucisk przynoszą na prawdę zdumiewające efekty. Bielizna modelująca pomoże Ci w czasie kilku tygodni doprowadzić skórę do formy sprzed ciąży. Wielopanelowa struktura umożliwia ucisk, który ćwiczy skórę wymuszając ujędrnienie. Właściwości zastosowanych materiałów tworzą mikro masaż, dzięki czemu rozbija się tłuszcz w głębszej warstwie. Modele korygujące potrafią także wykorzystać temperaturę ciała, podkręcając tym samym przemianę materii wewnątrz komórek.
 
Idealne i najczęściej wybierane prze nasze klientki są pasy modelujące. Uniwersalne zastosowanie, dogodne w każdych okolicznościach. O ile zależy Ci na pracy ze skórą brzucha ten produkt świetnie się sprawdzi. Polecamy modele z regulacją zapięcia, wysoko zabudowane z aktywną częścią ba brzuchu. Pas modelujący Mystic Black bądź Gorset Talia Plus są idealnym przykładem konstrukcji takiej bielizny. Niwelują nie tylko luźną skórę ale dbają też o Twoją talię i boczki, jeśli się pojawiły ;-)
Pełne uznania są także halki, które możesz założyć pod sukienkę czy spódnicę. Halka Style oraz Halka Elite prezentują się bardzo ekskluzywnie. Dzięki takiemu produktowi wyrównasz swoją sylwetkę nawet pod bardzo wymagającą sukienką.
Dobrym pomysłem są też figi. Z modeli dostępnych na runku znajdziesz pełne majtki często z wysokim pasem na brzuch (na przykład figi Mitex L01), stringi albo bokserki, które korygują także linię ud. Dobierając odpowiedni model wyszczuplisz całą sylwetkę ale pamiętaj o innych zabiegach - smarowanie olejkami oraz ćwiczenia. Dobrze też działa hartowanie skóry zimną i ciepłą wodą na przemian.
Bielizna funkcyjna to nie ten sam produkt, który jeszcze kilka lat temu był wstydliwym tematem i straszył na półkach. To, co dzisiaj kupisz nie przypomina pantalonów co więcej, jest całkiem eleganckie i kobiece. Producenci dbają o to, aby kroje były nowoczesne, design ciekawy i seksowny. Najczęściej wykonuje się ją z nowoczesnych materiałów, które pracują na skórze, jednocześnie pozwalając jej oddychać. Mikrofibra oraz bawełna odpowiednio ze sobą zespolone mogą stworzyć kombajn w walce z niedoskonałościami skóry. A my, możemy skutecznie korzystać z takich rozwiązań.