Dziewczyna marynarza

Ding! Słychać dzwon pokładowy, Kapitan łajby Słonecznej ogłasza wyjście na morze do Wakacyjnego Portu rejs właśnie się rozpoczyna!

Czy w swoich fantazjach nie miałaś kiedyś wizji bycia pełną kobiecości, opaloną, szalenie zgrabną dziewczyną kapitana?
 
Styl marynarski modny jest nie tylko w nadmorskich miejscowościach, dumnie wkroczył do świata mody kilka sezonów temu, można o nim mówić nawet wiecznie modny, bo drobne, granatowe paski, kotwiczki z czerwonym akcentem łączone z szortami, białymi spodniami przypominającymi majtka pokładowego są już klasyką oraz synonimem gustu w ubiorze.

     

Jeśli akurat jesteś wielbicielką takich kreacji na pewno zadowolisz się kolekcją letnią ubrań dla kobiet  ciąży, jeśli natomiast jeszcze nie próbowałaś nie wahaj się, łap mundurek i wskakuj na pokład!

Ubrania ciążowe w odróżnieniu od tych zwykłych muszą spełniać troszkę inne kryteria, choćby więcej miejsca na brzuszek, nie powinny krępować ruchów no i wykonane są z dobrego gatunkowo materiału. Nie zapominajmy o przystosowaniu do karmienia - wiele modeli posiada także taką opcję. Ciążowy brzuszek w połączeniu z paskami - nie ma przebacz - daje sto razy więcej uroku, niż niejedna, długonoga modelka z plakatu reklamowego ;-)

     

Styl marynarski nieodłącznie idzie z wcześniej wspominanymi paseczkami. Luźne t-shirty ciążowe łączymy z białymi rybaczkami, luźnymi spodniami lnianymi, bądź luźną, długą do ziemi spódnicą. Układ można też zamienić, gdyż biała bluzeczka ciążowa z kontrastowym akcentem także nosi się przyjemnie.

c
     

Dla kobiet ceniących większą swobodę idealne okażą się sukienki ciążowe strip. Zobaczcie jak świetnie świetnie one się prezentują. Z całą pewnością i Was brzuszek będzie miał tyle uroku w tych paskach. Do stroju dodaj pleciony lub lniany worek, surowe materiały także robią dobre wrażenie. Wszelkiego rodzaju plecione sznurki, linki i jesteś w pełni wyposażona. Czerwone paznokcie i trampki dopełnią całości - wszystkie porty Twoje!

Czym byłaby inwencja, gdyby ubrania ciążowe były tylko na okres ciąży - w naszych ubraniach będziesz podbijała także następny port, z nowym majtkiem na pokładzie w kolejnym sezonie :-)