Cool Mama - nowa marka polskiej odzieży ciążowej i do karmieniaCool Mama to odzież ciążowa oraz kolekcja dla świeżo upieczonych mam karmiących swe Pociechy piersią. Jeśli szukasz ubrań modnych, wygodnych oraz o niewygórowanej cenie to Cool Mama jest idealnym trafem!

   

Kilka słów o samej projektantce, która będąc mamą idealnie wie, co jest ważne dla kobiet ciężarnych. Ubrania ciążowe, jakie projektuje szyte są z wielkim zaangażowaniem oraz pasją, by służyły najlepiej każdej z nas. Szczególnie przydatna jest odzież do karmienia, Cool Mama poleca bluzki do karmienia - zastosowano w nich wygodne rozwiązania dostępu do piersi.

Mam na imię Kasia i jestem mamą Zosi, która zainspirowała mnie do nowego życiowego projektu. Od początku wiedziałam, że będę karmić Zosię piersią. Na pewnym etapie okazało się, że jestem aktywną mamą i wiele czasu spędzamy poza domem. Chciałam wygodnie, bez skrępowania w publicznych miejscach nakarmić Córeczkę, a przy tym wyglądać modnie i czuć się atrakcyjnie. Wtedy dogłębnie przestudiowałam dostępną odzież do karmienia i, jak się domyślasz, taki był początek- postanowiłam zaryzykować i wystartowałam z projektem Cool Mama.


Wyprodukowałam linię odzieży do karmienia, która zapewnia kobietom z jednej strony komfort i dyskrecję karmienia piersią, a z drugiej poczucie bycia modną i atrakcyjną. Podstawą była myśl, że ma to być produkt multifunkcjonalny- świetnie sprawdzić się w trakcie ciąży, podczas karmienia, a także i po tym okresie.

Ubrania dostępne w sklepie testowałam na sobie. Są one szyte w polskiej szwalni w małych partiach co pozwala mi zadbać o szczegół i zachować wysoką jakość.

Mam nadzieję, że te rozwiązania pomogą Tobie w tym wyjątkowym czasie czuć się Cool Mamą :)