Cool Mama - mulitifunkcjonalna odzież
Multifunkcjonalna odzież ciążowa i ubrania do karmienia firmy Coolmama to produkty idealne dla każdej aktywnej kobiety w każdej sytuacji. Linia Coolmama dla kobiet w ciąży i dla Pań karmiących zaprojektowana została przez mamę Kasię, która sprawdziła ich jakość oraz możliwości w codziennym życiu w różnych sytuacjach na sobie samej. Inną ideą, jaką kierowała się Pani Kasia była też moda, bo która z nas nie lubi dobrze wyglądać?
 
Coolmama to bluzki oraz sukienki ciążowe, które dają swobodę ruchu, wykonane zostały z wielką starannością oraz z przyjemnego materiału. W zależności od upodobania Sukienkę Simple możesz nosić jako tunikę, bądź modną mini, która podkreśli Twoją sylwetkę.

Zobacz na filmie, jak prezentuje się sukienka Simple.


     
     
Idealna do codziennego ubioru, sprawdzi się z jeansami, spódnicami oraz legginsami - bluzka Simple. Po porodzie umożliwi dyskretne karmienie piersią i zatuszuje niedoskonałości, które utrzymują się chwilę po ciąży. Bluzka dostępna jest z rękawem o różnej długości, dzięki czemu każdy może się nosić, jak najbardziej lubi.

Na filmie poniżej możecie zobaczyć, jak dobrze wygląda na sylwetce.

 
     
Polecamy także modne spodnie ciążowe dla kobiet w ciąży, idealne także do noszenia po porodzie - dostępne w ciekawych opcjach kolorystycznych - nie uciskają na brzuszek, są wygodne i elastyczne.

Prezentują się na prawdę dobrze, super skrojone i dopasowane do figury:Lubić czuć się wygodnie i nie być skrępowaną podczas karmienia piersią w miejscach publicznych? Coolmama przyjdzie Ci z pomocą, ponieważ ubrania do karmienia są nie tylko wygodne i praktyczne ale przede wszystkim pozwolą Ci czuć się atrakcyjnie.
     
     
Coolmama oferuje każdej kobiecie linię odzieży do karmienia, dającą komfort i dyskrecję karmienia piersią, a z drugiej strony poczucie bycia modną i atrakcyjną. Produkt multifunkcjonalny - świetnie sprawdza się w trakcie ciąży, podczas karmienia, a także i po tym okresie. Jeszcze mały sekret na koniec, zapewniamy, że nikt nawet nie wpadnie na to, że masz na sobie odzież ciążową i do karmienia.
 
     
Zapraszamy!