Bielizna korygująca po porodzie

W pierwszych tygodniach po porodzie na pewno chcecie spędzać dużo czasu z dzieckiem, ba ono tego potrzebuje i trudno jest między zmęczeniem, a obowiązkami biegać na siłownię. W miarę upływu czasu coraz trudniej doprowadzić skórę brzucha do stanu sprzed porodu. I tutaj właśnie dobrze jest zastosować bielizną korygującą bez względu na to, czy potrzebujesz na już dobrze wyglądać, bielizna modelująca zadziała terapeutycznie już od pierwszych dni po porodzie. Pamiętać tylko należy, że korygowanie ciała po porodzie musi być przeprowadzane uważnie i pod nadzorem lekarza - zwłaszcza, jeśli miałaś cięcie cesarskie.

 
Najczęściej stosowane modele korygujące po porodzie to figi. W zależności od tego, gdzie Wam najbardziej przybyło podczas ciąży, można wybrać model typu modelujące stringi, które będą korygowały linię bioder oraz brzuszka, korygujące figi po porodzie, które podniosą także do góry pośladki, jak i zwykłe majtki modelujące działające na linii bioder - które skutecznie pomagają zregenerować się rozciągniętej skórze.

 
     

Warto dodać, że dla Pań chcących kompleksowo modelować linię poniżej pasa są także figi korygujące typu bokserki o dłuższej, bądź krótszej nogawce. Figi tego tupu modelują biodra, pośladki oraz brzuch - idealnie nadają się także pod sukienkę, żeby wyszczuplić wizualnie sylwetkę.

 
     

W ofercie znajdziecie także pasy wyszczuplające, które także idealne są dla Pań po porodzie - korygują linię samego brzucha, często są regulowane więc możesz zwężać obwód wraz z upływem czasu i dostosowywać pas do potrzeb. W ofercie znajdziesz pasy nakładane przez biodra oraz modele z możliwością regulacji - dostępne są także figi korygująće wyposażone w pas typu gorset.

 
     

Popularnością Klientek cieszą się także body oraz halki - body korygujące modeluję linię bioder, brzucha, pasa i pleców - w praktyce jest dość wygodne, ponieważ nie zsuwa się i nie roluje. W ofercie znajdziecie body pełne, bodu pod biust, a także body modelujące pod biust.

 
 

Bielizna korygująca i bielizna modelująca dostępne są przeważnie w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, białym oraz cielistym. Technologia wykonania poszczególnych produktów różni się między sobą, wykonane są także z różnych surowców. Produkty tego typu jednak z całą pewnością spełniają swoje zadanie i warto jest się w nie zaopatrzyć, aby zachować komfort i elegancję swojego ciała.

Zapraszamy!