Bielizna modelująca dla na każdą okazję

 
Dzisiejszym tematem będzie bielizna wyszczuplająca dla Pań. Która z nas nie zastanawiała się nad tym, jak to robią celebryci na ściankach, że zawsze wyglądają gładko, bez fałdek tłuszczu tudzież bardzo szybko powracają do figury sprzed ciąży? Zapewnia się nas, że to godziny ciężkich ćwiczeń oraz restrykcyjna dieta i tak w dwa tygodnie z rozmiaru XL ktoś powraca do rozmiaru XS. Bzdura! 
Specjalnie dla Was rozwiewamy wątpliwości, nie dajmy się zwariować :-)
 
     
     
 
Bielizna wyszczuplająca to specjalistyczne figi, pasy na brzuch oraz gorsety. W naszej ofercie znajdziecie także halki i body korygujące idealne pod uroczystą kreację. Celem takiej bielizny jest modelowanie linii ud, bioder oraz brzucha. Dzięki znanym, zagranicznym piosenkarkom bielizna korygująca przestała być tematem tabu, a polki coraz chętniej sięgają po tego typu produkty ponieważ mają szersze zastosowanie, niżeli tylko wygładzić wizualnie sylwetkę, pod obcisłą sukienką.
 
W naszym sklepie bielizna korygująca polecana jest głównie mamom świeżo po porodzie w celu korygowania skóry brzucha po ciąży. Zastosowanie modelującego pasa wraz z ćwiczeniami pozwala na szybszy powrót skóry brzucha do stanu sprzed ciąży. Obkurcza, masuje skórę oraz macicę. Ma to bardzo korzystny wpływ na ciało kobiety podczas połogu, na pewno też pomaga psychicznie uporać się ze zmianami w ciele, które nie każda z nas akceptuje od razu.
     
     
     
Bielizna modelująca ma też zastosowanie wyszczuplające. Odpowiednio dobrany model, pomaga wyszczuplić sylwetkę. Specjalnie zaprojektowany materiał wywiera masaż na głębokie partie skóry rozbijając dzięki uciskowi komórki tłuszczowe, regulując przepływ wody w komórkach. Jest to jeden z wielu argumentów dla których odpowiednią bieliznę powinna mieć w szafie każda z Pań.
     
     
     
Powiedzmy jeszcze nieco o wizualnej kwestii. Na pewno nie jedna z Was zauważyła, że bieliznę modelującą zakładają nawet szczupłe kobiety :-) Niektóre modele na przykład halki pod sukienkę mają za zadanie jak wcześniej wspominaliśmy optycznie wygładzić wszelkie załamania skóry pod sukienką. Dodatkowo odpowiednio dobrany model uniesie pośladki, uwidoczni pupę oraz piersi. Jeśli więc chcesz delikatnie skorygować mankamenty swojej sylwetki pod ubiorem, to bielizna modelująca będzie strzałem w dziesiątkę także dla Ciebie!
 
Producenci wychodząc na przeciw potrzebom kobiet projektują eleganckie i kobiece wzory bielizny, która nie przypomina już pantalonów jakie w swoich przygodach opisuje Bridget Jones. Wybierając taką bieliznę na randkę możesz nie tylko podkreślić gorące miejsca ale bez problemu pozwolić zdjąć z siebie małe co nieco bez skrępowania ;-)
     
     
     
     
 
Polecamy super sexy bielizną ciążową oraz dla mam karmiących, która doskonale skomponuje się z bielizną korygującą już od pierwszych dni po porodzie!
 KOSZULE DO KARMIENIA BIUSTONOSZE DO KARMIENIA SZLAFROKI DLA MAM
 
Zapraszamy!