Bezszwowy biustonosz Padded GelWire 3400 czarny

  •     Producent: Carriwell
  • 185,00 zł

    cena produktu z VAT
    dostepność: Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Biustonosz GelWire z wkładką formującą dla kobiet karmiących.

Zaprojektowany dla pań o pełniejszym biuście. Wyjątkowy, bezszwowy biustonosz dzięki opatentowanym fiszbinom GelWire doskonale podtrzymuje biust a specjalne wkładki formujące nadają piękny kształt twoim piersiom. Zaprojektowany w Danii, zainspirowany wielokrotnie nagradzanym biustonoszem bezszwowym do karmienia Carriwell; posiada wszystkie atrybuty wygodnego biustonosza do karmienia. Pozostając wiernym zasadom projektowania biustonoszy Carriwell, stworzyliśmy biustonosz dla mam jeszcze lepiej podtrzymujący biust, który nadaje kształtzachowując najważniejsze cechy biustonosza do karmienia takie, jak wygoda, jakość, dopasowanie oraz funkcjonalność. Doskonale zakryją sutki, które stają się coraz ciemniejsze w okresie ciąży. Nadają kształt piersiom; doskonale nadają się pod t-shirt oraz inne mocno przylegające do ciała ubrania. Fiszbiny GelWire®: unikalne, wielokrotnie nagradzane żelowe fiszbiny, dostępne tylko w biustonoszach do karmienia Carriwell. Piękny kształt: wyjmowane wkładki formujące oraz specjalne ramiączka nadają piękny kształt piersiom i zapewniają pewność siebie mamie karmiącej. Piersi mamy karmiącej mogą powiększyć się nawet o dwa rozmiary, dlatego tak ważne jest, aby biustonosz w żaden sposób nie uciskał kanalików mlecznych. Jedną z najważniejszych cech naszego biustonosza jest jego elastyczność, dzięki której dopasowuje się do zmieniających się piersi, zapewniając jednocześnie doskonałe podtrzymanie biustu. Skład: 91% Poliamid, 9% Elastan

Jego główne zalety:
Większe wsparcie: specjalne połączenie technologii GelWire® oraz nowoczesnego desingu, sprawia, że biustonosz idealnie podtrzymuje piersi mam karmiących o pełniejszym biuście. Zdrowy: Biustonosz GelWire ® jest jedynym biustonoszem z fiszbiną polecanym przez konsultantów do spraw laktacji.
Dziecko: model miseczki eksponuje tak dużo Twojej piersi, jak jest Ci wygodnie podczas karmienia; maksymalizując kontakt skóra do skóry między Tobą a Twoim dzieckiem. zasłaniają wkładki laktacyjne oraz redukują ryzyko przypadkowych zabrudzeń mlekiem.
Funkcjonalny: Łatwe do odpięcia jedną ręką zatrzaski i wyjątkowo szerokie paski na ramiona sprawiają, że biustonosz jest zarówno funkcjonalny; wygodny przez cały czas.
Elastyczność: gratis przedłużka do biustonosza, która zwiększa możliwość regulowania

Kolory: czarny

Rozmiary: M, L, XL, XXL

Tabela rozmiarów:

  70 75 80 85 90 95 100 105 110
B M M M M L L XL XL -
C M M M L L L XL XL XXL
D M M M L L XL XL XL XXL
DD M L L L XL XL XL XXL XXL
F M L L XL XL XL XXL XXL -
G L L L XL XL XXL XXL XXL -
H L L XL XL XXL XXL - - -
I - - - XXL XXL - - - -