Trendy w sezonie Jesień/Zima 2014
Zdecydowanie w tym roku na ulicach zauważamy powrót do lat 60 urozmaicony nutą teraźniejszości, wzbogaconą nowoczesną wstawką lateksową, czy też kontrastowymi dodatkami.

Niezwykle modne w tym sezonie, co się także przekłada na ubrania ciążowe dla mam są trapezowe sukienki dla kobiet w ciąży, spódnice w kształcie A.

 
     
 

Mama i mocne kolory! Koniec z nudą i mdłymi beżami, może i są stonowane ale jesień to kolor, to blask! Przemycenie kolorów lata: niebieski, pomarańcze, zielony, róż zrównoważone zimową bielą, czernią, srebrem oraz złotem. Zobaczcie same!

 
   

     

Dla mam ceniących sportowy, luźny styl kolekcja jesienna wzbogacona została o ubrania oversize. Polecamy luźne kurtki ciążowe, bluzki o luźnym fasonie i sukienki ciążowe także dla mam XXL oraz ciekawe bluzy na jesień. Zapraszamy do NOWOŚCI.
     
     
     


Nieco zabawy krojem, cóż za wyzwanie! Nie lubisz monotonni? W ciąży możesz jeszcze bardziej poszaleć. Już teraz na salonach szalenie modne są swetry i golfy o przeskalowanych krojach. Polecamy także super płaszcze ciążowe o niebanalnej formie.

     
   
     


Należy tylko pamiętać o złotej zasadzie - jeśli wzór mamy na górze, dół powinien być stonowany i odwrotnie. Z kolekcji polecamy spodnie ciążowe we wzorach, fasony optycznie wyszczuplając sylwetkę.

     
     
     

Dobrej zabawy!