Kolekcja Wiosna - Lato 2014 dla kobiet w ciąży oraz mam

Jak co roku Elpasa przygotowała dla Was przepiękną kolekcję sukienek, bluzeczek i spodni ciążowych. Stonowane kolory, subtelne i kobiece. Zdecydowanie szyk, klasa i elegancja!

     

Młodzieżowe, eleganckie kreacje na sportowo przygotowała dla Was firma 9fashion. Ciekawe, asymetryczne bluzki, szalenie modne w zeszłym i tym sezonie spodnie typu alladyny oraz chino - luźne tuniki oraz klasyczne pozycje dla mam pracujących.

     

Praktyczna kolekcja dla kobiet w ciąży oraz mam  Torelle. Klasyczne kroje bardzo wydgonych sukienek, bluzek oraz spodni na każdą okazję. Doskonałe stylizacje!

     

Dziewczęca kolekcja Bebefiled bogata jest w bluzki oraz wygodne sukienki. W ofercie jest także kilka ciekawych pozycji wizytowych jeszcze na czas ciąży, a także po porodzie - na pewno uniwersalna kolekcja pełna barw :-)

     

Lekko, zwiewnie, a przede wszystkim ciekawie - to kolekcja Mama i Ja. Unikatowe wzory tkanin rodem z Rosji - bo wschodnimi trendami charakteryzuje się ta firma. W nowościach jest kolekcja biurowa dla mam, eleganckie pozycje odświętne oraz kobiece bluzki na ciążę i po porodzie.


Zapraszamy :-)